Wczoraj, w czwartek 10 czerwca, w rodzinie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana świętowano bardzo ważne wydarzenie. Ich najmłodszy syn Henryk skończył właśnie jeden roczek życia.

Dla całej rodziny to istotne wydarzenie ponieważ droga do niego wcale nie była łatwa. Para starała się o dziecko przez wiele lat sięgając ostatecznie po metodę in vitro.

Zaangażowanie godne podziwu

Małgorzata Rozenek-Majdan od dawana znana jest ze swojego zaangażowania w promowanie in vitro jako sposobu radzenia sobie z problemami z płodnością. Opublikowała nawet w tym temacie książkę.

Często też zwraca uwagę na tą sprawę w swoich mediach społecznościowych dziękując za wsparcie swoim lekarzom, którzy przeprowadzili zabieg.

„Wszystko zaczęło się w Przychodni Novum, dzięki wspaniałej opiece i ogromnej wiedzy, po pewnych perturbacjach - STAŁO SIĘ!!! Do końca będziemy wdzięczni: dr. Lewandowskiemu, dr Kozioł, Annie Wiśniewskiej i całemu zespołowi” – podziękowała celebrytka na Instagramie.

Przy okazji Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała kilka bardzo prywatnych zdjęć z okresu gdy przechodziła in-vitro. Pokazała swój pobyt w szpitalu, pierwsze USG oraz zdjęcie z mężem, synkiem i całym personelem kliniki.

Fani już zareagowali na fotografie dziękując celebrytce za mówienie o walce z niepłodnością, a także życząc małemu Henrykowi wszystkiego najlepszego.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewanie odeszła znana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Miała tylko 43 lata. Jej bliscy, widzowie i słuchacze nie potrafią w to uwierzyć

Jak informował portal „Życiepl.com”: Księżna Kate posiada coś bardzo wspólnego z Meghan Markle? Aż trudno uwierzyć, co łączy żony synów księcia Karola. Niezwykle nietypowe upodobanie

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Plotki się potwierdziły. To już koniec małżeństwa Dody i Emila Stępnia. Piosenkarka wydała oświadczenie. Padły mocne słowa odnośnie przyczyn

Sprawdź także ten artykuł: Monika Miller podzieliła się z fanami ostatnim sukcesem. Czy były premier Leszek Miller będzie dumny z tego sukcesu swojej wnuczki