Wnuczka Leszka Millera kilka lat temu przebojem weszła do polskiego show-biznesu chwaląc się swoimi licznymi i bardzo widocznymi tatuażami, a później biorąc udział w Tańcu z Gwiazdami.

Szybko przyległa do niej łatka ekscentryczki, ale celebrytka od początku dawała znać swoim fanom, że ma wyższe aspiracje.

Na drodze do kariery

Ostatnio Monika Miller zrobiła niespodziankę swoim fanom i ogłosiła wielki sukces, który udało się jej osiągnąć. Już w przyszłym tygodniu wyjdzie jej pierwszy singiel.

„Ci którzy czekają, się doczekają. Już 17 czerwca ( następny czwartek) po długiej przerwie zaprezentuje Wam singiel, który będzie promował moją debiutancką płytę” - napisała młoda piosenkarka w mediach społecznościowych.

Oznacza to, że ciężka praca się opłaciła, a marzenia okazała się osiągalne pomimo wielu trudności. Jeszcze kilka miesięcy temu opowiadała, że z powodu jej nazwiska wiele osób ze środowiska muzycznego nie chce z nią współpracować. Na szczęście ma wsparcie rodziny.

Dodatkowa niespodzianka

Jak się okazuje, to nie koniec ostatnich sukcesów Moniki Miller. Wnuczka byłego premiera poinformowała, że w teledysku do jej singla „Euforia” pojawi się niespodziewany gość, na razie jednak nie zdradza jego tożsamości.

Dalej czekamy też na okładkę i tytuł debiutanckiej płyty.

Myślicie, że dziadek będzie dumny z jej sukcesu?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Afrykański żar w końcu rozlał się nad Polską. Jak długo będziemy się cieszyć wysokimi temperaturami? Jest prognoza pogody na najbliższy czas

Jak informował portal „Życiepl.com”: Księżna Kate posiada coś bardzo wspólnego z Meghan Markle? Aż trudno uwierzyć, co łączy żony synów księcia Karola. Niezwykle nietypowe upodobanie

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Plotki się potwierdziły. To już koniec małżeństwa Dody i Emila Stępnia. Piosenkarka wydała oświadczenie. Padły mocne słowa odnośnie przyczyn

Sprawdź także ten artykuł: Kondolencje płyną z całego świata do rodziny cenionej aktorki znanej z wielu filmów. Gwiazda przegrała z chorobą. Fani są zrozpaczeni