W środę poinformowano, że znana Małgorzata Durska niespodziewanie zmarła w wieku 43 lat. Nie ujawniono na razie dokładnych przyczyn.

Dziennikarka była popularna w Koszalinie gdzie była związana z tamtejszymi mediami.

„Jej wrażliwość i dziennikarska rzetelność powodowały, że z równym zaangażowaniem podchodziła do znanych rozmówców, jak i tematów związanych z problemami zwykłych osób, dla których wywiad dla radia był często pierwszym kontaktem z kamerą” – napisała o niej redakcja Radia Koszalin we wspomnieniu umieszczonym na ich stronie internetowej.

Bogata kariera zawodowa

Małgorzata Durska wykazywała się wszechstronnymi umiejętnościami. Z wykształcenia była ekonomistką, jednak jej pasją i sposobem na życie stało się dziennikarstwo i media.

Pracowała między innymi w periodyku „Miasto”, TV Max gdzie prowadziła kilka programów publicystycznych, a także Polskim Radiu Koszalin gdzie słuchacze mogli ją usłyszeć jako prowadzącą w „TV Studio Bałtyk”.

Pomoc innym

Małgorzata Durska chętnie pomagał też innym. Udzielała się jako wolontariuszka w Zachodniopomorskim Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Koszalinie. Jej współpracownicy poinformowali o swoim żalu w mediach społecznościowych.

Będą jej też towarzyszyć w ostatnim pożegnaniu, które odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie w sobotę 12 czerwca o godzinie 11:30 w kaplicy.

Składamy szczere kondolencje.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Afrykański żar w końcu rozlał się nad Polską. Jak długo będziemy się cieszyć wysokimi temperaturami? Jest prognoza pogody na najbliższy czas

Jak informował portal „Życiepl.com”: Księżna Kate posiada coś bardzo wspólnego z Meghan Markle? Aż trudno uwierzyć, co łączy żony synów księcia Karola. Niezwykle nietypowe upodobanie

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Plotki się potwierdziły. To już koniec małżeństwa Dody i Emila Stępnia. Piosenkarka wydała oświadczenie. Padły mocne słowa odnośnie przyczyn

Sprawdź także ten artykuł: Monika Miller podzieliła się z fanami ostatnim sukcesem. Czy były premier Leszek Miller będzie dumny z tego sukcesu swojej wnuczki