W miniony weekend odbyły się kolejne zawody Pucharu Świata w Zakopanem. Wyniki naszych skoczków, podczas tego konkursu były dla nas niemałym zaskoczeniem!

Ogromny sukces Andrzeja Stękały!

Przypomnijmy, że w sobotę ogromny sukces odniósł Andrzej Stękała, który w zawodach indywidualnych uplasował się na drugim miejscu, a z liderem – Ryoyu Kobayashi przegrał tylko o 0,3 punktu. Niedziela dla naszego młodego skoczka również zapowiadała się obiecująco, jednak po pierwszym bardzo dobrym skoku został zdyskwalifikowany, bowiem jego narty nie spełniały wymagań.

Jak przypomina portal Sport, ostatni weekend nie był za to szczęśliwy dla Kamila Stocha. Skoczek w sobotę zajął dopiero 20 miejsce, natomiast w niedzielę był 23. Jednak, mimo swoich niezbyt zadowalających wyników, Kamil Stoch nie zapomniał wesprzeć swojego kolegi z reprezentacji.

Kamil Stoch cieszy się z sukcesów kolegi!

Okazuje się, że Kamil Stoch na swoim Instagramie zamieścił post, w którym przekazał oficjalne gratulacje Andrzejowi Stękale. Widać, że panowie mocno się wspierają i wierzą w swoje sukcesy!

– Jaki był weekend, każdy widzi. Ale przed nami nowy (piękny?) tydzień. Gratulacje dla Andrzeja Stękały. Wierzę, że to dopiero początek Twojej przygody z podium Pucharu Świata – brzmi post Kamila Stocha.

Warto zaznaczyć, że Andrzej Stękała jest obecnie na 14. miejscu w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Nie da się więc ukryć, że jest to bardzo dobry sezon dla naszego skoczka. Podobnie, jak Kamil Stoch wierzymy, że to dopiero początek sukcesów Andrzeja!

Jak informował portal "Życie PL": NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI? NIE JEST WYKLUCZONE, ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE DOTRZE DO NAS TRZECIA FALA PANDEMII

Przypomnij sobie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ

Pisaliśmy również o: AGNIESZKA SUCHORA ZAMIEŚCIŁA WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. ŻONA KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ