Niestety, zawodowy sportowiec musi często walczyć z ogromną presją. Niektórym może wydawać się, że życie skoczka jest pełne sukcesów. Jednak, jak wyznał sam Kamil, wszystko wygląda zupełnie inaczej.

Kamil Stoch to jeden z najlepszych sportowców Polski. Mężczyzna jest idolem Polaków, którzy są zakochani w skoki narciarskie. Sportowiec dba o kontakt ze swoimi fanami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się szczegółami zarówno życia zawodowego, jak i prywatnego.

Niejednokrotnie pokazywał, że ma dystans do własnej osoby oraz wyśmienite poczucie humoru. Jednak tym razem przyznał, że nie ma w ogóle czasu dla siebie, w momencie, gdy wiele osób ma możliwość odpocząć np. po ciężkim dniu pracy. Jego słowa zabrzmiały doć gorzko.

Kamil Stoch szczerze o swoim życiu: „Nie mam chwili dla siebie”

Już niedługo odbędą się pierwsze zawody Pucharu Świata. Polski sportowiec poświęca wiele zapału, aby jak najlepiej przygotować się do konkursu w Wiśle. Kamil Stoch wyznaje, że chętnie znalazłby przynajmniej chwilę na odpoczynek, jednak nie może sobe tego pozwolić.

Cześć wszystkim, właśnie skończyłem swój trening i oficjalnie mogę zacząć weekend. Albo i pewnie nie, bo zawsze jest coś do zrobienia. W każdym razie wam życzę dobrego weekendu i pozdrawiam was serdecznie – można było usłyszeć na filmiku zamieszczonym na InstaStories skoczka.

Jednak, jak zauważają fani, na krótkim filmiku Kamil Stoch szczerze się uśmiecha, co może świadczyć o dobrym samopoczuciu.

Jak informował portal „Życie.pl”: Monika Zamachowska zwróciła się do władz z prośbą pootwierać gastronomie. Dziennikarka na proteście z banerem

Przypomnj sobie: Odeszła polska utalentowana gwiazda. W jej hold mąż opublikował szczere nagranie

Portal „Życie.pl” pisał również: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wyprawią chrzciny małemu Heniowi? Gwiazda wraz z mężem podjęli decyzję, która wielu fanom złamie serce