Najnowsze opublikowane fotki w mediach społecznościowych Joanny Opozdy mówią same za siebie. Aktorka jest już w znacznie lepszej formie. Młoda mama spaceruje z synem, bije od nich prawdziwa radość. Fani trzymają kciuki za jej szczęście - czy już wyszła na prostą?

Joanna Opozda jest aktorką, która nie wystąpiła w zbyt wielu produkcjach, lecz mimo to cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem zarówno ze strony mediów, jak i Internautów.

Tę rozpoznawalność przede wszystkim przyniósł jej głośny i burzliwy związek z Antkiem Królikowskim, gdzie po rozstaniu nagle ogłosili informację o ślubie oraz ciąży.

Fani po tych informacjach mocno wierzyli, że para jednak ma się ku sobie i będzie to relacja na lata, albo na zawsze. Niestety, tak się nie stało, gdyż aktor zostawił żonę tuż przed porodem.

Joanna Opozda wychodzi na prostą

Nietrudno się domyślić, że sam poród generuje ogromny stres, a dorzucając do tego rozstanie Joanna Opozda przechodziła naprawdę ciężki czas. Poza tym dziecko miało problemy zdrowotne, dlatego młoda mama musiała spędzić z nim wiele dni w szpitalu.

Okazuje się, że aktorka powoli wychodzi na prostą, a fani mocno ją w tym wspierają. Najnowsza fotka ukazuje Joannę Opozdę wraz z synem na spacerze, a jej uśmiech mówi sam za siebie. Fani trzymają kciuki, aby było tylko lepiej.