Ostatnio pisaliśmy o zagranicznych wakacjach Krystyny Jandy. Znana aktorka, na swoim Instagramie pochwaliła się, że wybrała się na odpoczynek do słonecznej Hiszpanii. Niedawno pisała jednak, że chce już wrócić do kraju, aby odnaleźć sens życia. Okazuje się, że nie wszystkim spodobały się wakacje aktorki.

Mocne słowa w kierunku znanej aktorki!

- Jutro wracam do Polski, tam 500 zgonów dziennie i uchodźcy, dzieci umierają na granicy, ja uciekłam na 5 dni, bo straciłam wszelki sens. Wracam go odzyskać – pisała aktorka na swoim Instagramie.

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio wakacje Krystyny Jandy zostały skomentowane podczas wydania „Wiadomości” Telewizji Polskiej. Podczas wydania poświęcono aktorce kilkuminutowy reportaż nazwany „Za granicą zdrowego rozsądku”.

Czy faktycznie "Wiadomości" powinny robić reportaż o Krystynie Jandzie?

W reportażu wypowiedzieli się „specjaliści”, między innymi dziennikarz Gazety Polskiej – Tomasz Sakiewicz, który zaznaczył, że Krystyna Janda zachwyca się Hiszpanią, a w rzeczywistości w tym kraju sytuacja związana z pandemią jest gorsza niż w Polsce.

Kolejny dziennikarz, który wypowiedział się w materiale – Karol Gac, stwierdził, że komentarze Krystyny Jandy dotyczące jej wakacji były politycznym atakiem na Polskę. Podczas reportażu skomentowano także sytuację dotyczącą uchodźców w Hiszpanii.

W temacie pandemii warto zaznaczyć, że w Hiszpanii zaszczepionych jest ponad 80% mieszkańców, a średnia tygodniowa zgonów wynosi trzy razy mniej niż w Polsce, mimo, że w Hiszpanii mieszka więcej, bo aż 47 milionów obywateli.

Jak informował portal "Życie Polska": NIECODZIENNA SYTUACJA W "DZIEŃ DOBRY TVN". MARCIN PROKOP NIE WIEDZIAŁ, JAK POWINIEN SIE ZACHOWAĆ

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: POLACY SĄ ZAŁAMANI WSZECHOBECNYMI PODWYŻKAMI. CENY ZA POCHÓWEK TAKŻE IDĄ W GÓRĘ. SYTUACJA JEST BARDZO TRUDNA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CZARNE CHMURY ZAWISŁY NAD BEATĄ TADLĄ. ZNANA DZIENNIKARKA MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE. CO SIĘ DZIEJE