Krystyna Janda bardzo mocno angażuje się w prowadzenie swojego profilu w mediach społecznościowych. Ostatnio znana aktorka wyznała, że wylatuje z kraju na kilka dni, aby podreperować nieco swoje zdrowie psychiczne.

Aktorka ma dość pobytu za granicą ojczyzny

Jak podaje portal Wirtualna Polska, Krystyna Janda wraca do Polski aby, jak sama twierdzi, na nowo odnaleźć sens życia. Aktorka zaznacza, że jej wakacje w ciepłym europejskim kraju nie pomogły jej w odcięciu się od nieustannych złych doniesień z ojczystego kraju.

- Jutro wracam do Polski, tam 500 zgonów dziennie i uchodźcy, dzieci umierają na granicy. Ja uciekłam na pięć dni, bo straciłam wszelki sens. Wracam go odzyskać – napisała Krystyna Janda na swoim instagramowym profilu.

Fani odradzają powrót!

Pod postem niemal natychmiast rozgorzała gorąca dyskusja na temat tego, czy Krystyna Janda faktycznie odnajdzie sens życia w Polsce. Wielu fanów aktorki zaznaczyło, że to właśnie w swoim ojczystym kraju nie czują się dobrze.

Co więcej, głos pod postem Krystyny Jandy zabrała nawet Agata Młynarska. Dziennikarka napisała, że to właśnie życie w Polsce powoduje, że ona nieustannie traci sens egzystencji.

Krystyna Janda zaznaczyła, że jest także mocno zaniepokojona działaniami Polaków, którzy lekceważą obowiązujące przepisy sanitarne. Aktora apeluje, aby zachować zdrowy rozsądek i przestrzegać zaleceń sanitarnych!

DOTĄD NAGRANIA DOTYCZĄCE IWONY WIECZOREK. TAJEMNICZY INTERNAUTA NIE UJAWNIŁ SWOJEJ TOŻSAMOŚCI

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA