Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o skandalicznej sytuacji, jaka rozegrała się w rodzinie Joanny Opozdy. W całą sprawę zamieszany był ojciec aktorki. Policja przeprowadziła dochodzenie, które obecnie uznano za zakończone.

Co ustalono?

Jak przypomina portal Pomponik, cała sytuacja wydarzyła się w Busku – Zdroju, kiedy matka Joanny Opozdy wróciła do domu, aby zabrać swoje rzeczy. W domu przebywał wówczas ojciec aktorki, który niedawno wrócił z podróży na Madagaskar. Warto jednak dodać, że mężczyźnie towarzyszyła kochanka, sporo młodsza od ojca Opozdy.

Co więcej, na miejscu okazało się, że Dariusz Opozda wymienił zamki, aby jego żona nie mogła dostać się do domu. Kobieta postanowiła zatem wezwać ślusarza, jednak wtedy ojciec znanej aktorki oddał strzały w kierunku kobiety.

Nikt nie usłyszał zarzutów

Całą sprawą zajęła się policja, która została wezwana na miejsce. Według informacji przedstawionych przez portal „Fakt”, dochodzenie we wspomnianej sprawie zostało zakończone i nikt nie usłyszał zarzutów.

- Akta sprawy, wszystkie zgromadzone materiały przekazaliśmy prokuraturze. To ona będzie je analizować i podejmować dalsze decyzje – zaznaczyła zastępczyni oficera prasowego komendy w Busko – Zdroju, st. asp. Justyna Konopka.

Sprawa jest zatem w toku i dalsze kroki zależą od prokuratury, jednak fani Joanny Opozdy są zdania, że cała sytuacja związana z użyciem broni i strzelaniu w kierunku ludzi została potraktowana zbyt łagodnie.

Jak informował portal "Życie Polska": NIECODZIENNA SYTUACJA W "DZIEŃ DOBRY TVN". MARCIN PROKOP NIE WIEDZIAŁ, JAK POWINIEN SIE ZACHOWAĆ

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: POLACY SĄ ZAŁAMANI WSZECHOBECNYMI PODWYŻKAMI. CENY ZA POCHÓWEK TAKŻE IDĄ W GÓRĘ. SYTUACJA JEST BARDZO TRUDNA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WSZYSCY ŚWIETNIE PAMIĘTAMY MŁODEGO PROWADZĄCEGO „IDOLA”. WIADOMO, CO MACIEJ ROCK ROBI DZIŚ. NIEGDYŚ BYŁ JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH PREZENTERÓW POLSATU