Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z głośniejszych osobistości polskiego show – biznesu ostatnich miesięcy, Joanny Opozdy właśnie wyciekły do mediów. Aktorka niebawem powita na świecie pierwsze dziecko. Czy wróci do aktorstwa? Odpowiedź może zdziwić wiele osób! Co takiego powiedziała?

Joanna Opozda należy do grona aktorek rozpoznawalnych, lecz nie posiadających na swoim aktorskim koncie zbyt wielu ról. Kobieta największą sławę zyskała zaś dzięki burzliwemu i głośnemu związkowi z Antkiem Królikowskim. Para na jakiś czas się rozstała, po czym wróciła do siebie i... niemalże w ekspresowym tempie zawarła związek małżeński, co było zaskoczeniem. Po jakimś czasie okazało się, że młoda para spodziewa się dziecka.

Czy Joanna Opozda wróci do aktorstwa?

Ze względu na ciążę aktorka musiała zrezygnować z wielu propozycji aktorskich, a fani już zastanawiają się, kiedy powróci do zawodu.

- Niestety musiałam się wycofać. Zrezygnowałam z wielu fajnych projektów. Naprawdę żałuję. (…) Spadło mi tego mnóstwo, ale nie miałam wyjścia, bo po prostu nie byłam na siłach, żeby kontynuować pracę - powiedziała w jednym z wywiadów.

Gwiazda dodała potem, że tak naprawdę w tej chwili nie myśli o powrocie do aktorstwa – chce skupić się na wychowaniu dziecka.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT