Magdalena Cielecka to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych aktorek w naszym kraju. Gwiazda od wielu lat obecna była na deskach wielu teatrów, a dodatkowo świetnie spełniała się w rolach telewizyjnych. Okazuje się jednak, że aktorka postanowiła zakończyć pewien etap w swoim życiu.

Nowy sezon już niebawem!

Jak przypomina portal Super Express, Magdalena Cielecka od 2018 roku była odtwórczynią głównej roli w serialu opowiadającym o losach mecenas Joanny Chyłki. Serial nagrywany był na podstawie powieści Remigiusza Mroza.

Warto zaznaczyć, że już niebawem na platformie Player.pl pojawi się kolejny, piąty już sezon serialu, który nosić będzie tytuł „Chyłka. Oskarżenie”. U boku Magdaleny Cieleckiej będziemy mogli zobaczyć między innymi Szymona Bobrowskiego, Michała Żurawskiego, Nikodema Rozbickiego, Artura Żmijewskiego czy Katarzynę Warnke.

Niespodziewana decyzja aktorki

Ostatnio na intagramowym profilu Magdaleny Cieleckiej pojawił się nowy post, w którym to gwiazda zakomunikowała, że zamierza rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

- Dziś zamykam drzwiczki. Dziękuję wszystkim pracującym od trzech lat i pięciu sezonów przy @serial_chylka za tę przygodę, za pomoc, wsparcie, wyrozumiałość i radość w tej pracy! aktorom (@filipplawiak ❤️) oraz reżyserom, producentkom, stacji matce i nade wszystko ekipie: byliście wspaniali, dziękuję! co złego to nie ja… to Chyłka 😈 czas iść dalej… - napisała gwiazda w swoim poście.

Fani są zaskoczeni decyzją aktorki. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których to obserwatorzy wyznali swoje uznanie dla Magdaleny Cieleckiej. Wiele osób mocno kibicuje aktorce w jej dalszej karierze!