W ostatnim czasie utwory Kory wróciły do łask. Kilku znanych artystów, między innymi Ralph Kamiński zdecydowali się na stworzenie coverów znanych utworów gwiazdy. Co więcej, w teatrach będzie można zobaczyć sztuki, które opowiedzą o zespole Maanam.

To będzie gratka dla fanów znanej artystki!

Jak podaje portal Super Express, już niebawem będzie można obejrzeć serial dotyczący twórczości znanej gwiazdy. Obecnie powstaje scenariusz do serialu, a twórcy poszukują również osoby, która wcieli się w rolę Kory.

Fani gwiazdy doskonale wiedzą, że wcielenie się w rolę Kory wcale nie będzie takie łatwe. Gwiazda była bowiem niezwykle charyzmatyczna, miała nietypowy głos i urodę. Co więcej, Kora miała także bardzo silny charakter i umiała postawić na swoim!

Partner Kory zabrał głos na ten temat!

Do tej pory często mówiono, że w rolę gwiazdy powinna wcielić się Olga Bołądź lub Magdalena Cielecka. Swoje zdanie na ten temat wygłosił ostatnio Kamil Sipowicz, partner Kory.

– Nie wiem jeszcze, kto mógłby zagrać Korę. Ale według mnie na pewno powinna to być debiutantka – wyznał podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Kto powinien wcielić się w rolę gwiazdy i czy faktycznie powinna być to młoda aktorka czy może jednak ktoś doświadczony?