Dziś rano dotarła do nas bardzo smutna wiadomość! Zmarł Kamil Durczok, jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w naszym kraju!

To bardzo smutna informacja!

Jak podaje portal Super Express, na ten moment nie są znane przyczyny śmierci dziennikarza. Niedawno mężczyzna trafił jednak do szpitala, podczas jego hospitalizacji konieczne było przetoczenie krwi. Dziennikarz odszedł w wieku 53 lat.

Jak doskonale wiemy, Kamil Durczok przez wiele był głównym prowadzącym program „Fakty” na antenie stacji TVN. Swoje pierwsze kroki stawiał jednak w radiu, a następnie zatrudniony był w Telewizji Polskiej.

Znanego dziennikarza nie ma już z nami!

Nie da się ukryć, że Kamil Durczok zamieszany był w kilka głośnych afer, które mocno wpłynęły na jego wizerunek. Dookoła dziennikarza pojawiło się bardzo dużo kontrowersji. Jednak w ostatnim czasie Kamil Durczok chciał bardzo mocno odciąć się od przeszłości. Zaczął dbać o swoje zdrowie, korzystał z porad trenera personalnego, a także zmienił swój wygląd zewnętrzny.

Informację o śmierci dziennikarza przekazał portal Press. Posty na ten temat na Twitterze udostępnił także Krystian Kozerawski oraz Michał Kobosko. Wiele osób nadal nie może uwierzyć, że dziennikarza nie ma już z nami.