Jak doskonale pamiętamy ostatnio wypowiedź Bożeny Dykiel wywołała wiele kontrowersji. Przypomnijmy, ze znana aktorka podczas wywiadu w programie „Dzień Dobry TVN” mówiła, że za depresję odpowiada zła dieta oraz niedobór litu.

Gwiazdy szerzą dezinformację?

Co więcej, podczas wypowiedzi gwiazda zaznaczyła, że według niej z depresją można poradzić sobie poprzez aktywność fizyczną oraz „cudowne okulary”, które emitują zielone i czerwone światło.

Warto zaznaczyć, że wcześniej aktorka była twarzą kampanii „Twarze Depresji. Nie Oceniam. Akceptuję”. Po wspomnianej wypowiedzi jakiej udzieliła w telewizji, organizatorzy programu zerwali współpracę z aktorką.

Drugą znaną gwiazdą, która także promowała wspomnianą kampanią jest Urszula Dudziak. Artystka na swoim koncie na Facebooku promowała dbałość o zdrowie psychiczne i zachęcała do tego, aby nie bać się prosić o pomoc.

Czujni fani od razu zareagowali

Pod wpisem gwiazdy rozgorzała dyskusja na temat depresji. Jeden z fanów napisał, że aby wyleczyć depresję zbędna jest farmakoterapia, a on sam poleca koherencję serca. Celebrytka odpowiedziała na zamieszczony komentarz, jednak nie wyprowadziła obserwatora z błędu.

- Tak, to też działa. Ważne, (…) by każdy wybrał dla siebie najlepszą drogę. Tutaj na przykład medytacja: koherencja serca - napisała Urszula Dudziak.

Na szczęście czujni fani natychmiast odpowiedzieli na te komentarze i wyjaśnili, że depresja jest bardzo poważną chorobą, której nie można bagatelizować i w której leczeniu niezbędne jest wprowadzenie farmakoterapii.

Jak informował portal "Życie Polska": "TANIEC Z GWIAZDAMI" ZAKOŃCZYŁ SIĘ TAK, JAK PRZEWIDYWAŁO WIELE OSÓB. PIOTR MRÓZ I HANNA ŻUDZIEWICZ CIESZĄ SIĘ Z WYGRANEJ. SĄ PIERWSZE KOMENTARZE

Przypomnij sobie: GIS WYDAŁ SPECJALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI. ZNANA SIEĆ HANDLOWA WYCOFUJE POPULARNY PRODUKT SPOŻYWCZY. LEPIEJ GO NIE SPOŻYWAĆ

Portal "Życie Polska" pisał również: JAK OBECNIE WYGLĄDA ŻYCIE ANNY MICHALSKIEJ? UCZESTNICZKA PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" JES ZAANGAŻOWANA W RELACJĘ Z WAŻNYM DLA NIEJ MĘŻCZYZNĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MŁODSI SENIORZY BĘDĄ MIEĆ NIEDŁUGO POWODY DO RADOŚCI. Z ICH PORTFELI UBĘDZIE MNIEJ PIENIĘDZY. WIELE OSÓB OTRZYMA DARMOWE LEKI