Jak podaje portal Jastrząb Post, wczoraj zakończyła się dwunasta edycja popularnego show „Taniec z Gwiazdami”. Zwycięzcami zostali Hanna Żudziewicz i Piotr Mróz, mimo iż pierwsze odcinki nie zapowiadały takiego rozwoju sytuacji!

Niespodziewana wygrana!

Na samym początku edycji nikt nie przypuszczał, że mało znany aktor zajmie tak wysokie miejsce w rywalizacji. Co więcej, według notowań bukmacherów, Piotr Mróz miał odpaść z programu już w pierwszym odcinku!

Finalnie jednak losy Piotra Mroza potoczyły się zupełnie inaczej. Nie dość, że dzięki udziałowi w programie aktor zyskał niesamowitą popularność, to jego taneczne popisy umożliwiły mu wygraną.

W finale „Tańca z gwiazdami” aktor zmierzył się z Kajrą– żoną Sławomira. Jednak to młodemu aktorowi przypadło zwycięstwo i Kryształowa Kula. Jak jednak sam aktor zaznaczył, rywalizacja była zacięta do ostatniej minuty!

Na co wygrani przeznaczą pieniądze?

Na co zatem Piotr Mróz przeznaczy wygrane pieniądze? Okazuje się, że do tej pory aktor nie miał czasu, aby nad tym pomyśleć!

- Gdybym wiedział na co przeznaczę wygraną, to automatycznie stawiałbym siebie w roli turbo faworyta, bo już bym wiedział, że zgarnę nagrodę. Nie dzielę skóry na niedźwiedziu. Mamy te pieniądze, mamy Kryształową Kulę i zastanowimy się, co z nimi zrobimy. Na razie chcę odpocząć od tańca. Jutro na 7 mam zdjęcia do serialu – zaznaczył Piotr Mróz w rozmowie.

W zupełnie innej sytuacji jest natomiast Hanna Żudziewicz, która wyznała, że wygrane pieniądze przeznaczy na wyposażenie kuchni!

Jak informował portal "Życie Polska": MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCYM WPISEM W SIECI. AKTORKA PRZEKONUJE, CO TRZEBA PRZESTAĆ TRAKTOWAĆ JAKO TABU. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: GIS WYDAŁ SPECJALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI. ZNANA SIEĆ HANDLOWA WYCOFUJE POPULARNY PRODUKT SPOŻYWCZY. LEPIEJ GO NIE SPOŻYWAĆ

Portal "Życie Polska" pisał również: JAK OBECNIE WYGLĄDA ŻYCIE ANNY MICHALSKIEJ? UCZESTNICZKA PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" JES ZAANGAŻOWANA W RELACJĘ Z WAŻNYM DLA NIEJ MĘŻCZYZNĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MŁODSI SENIORZY BĘDĄ MIEĆ NIEDŁUGO POWODY DO RADOŚCI. Z ICH PORTFELI UBĘDZIE MNIEJ PIENIĘDZY. WIELE OSÓB OTRZYMA DARMOWE LEKI