Jak przypomina portal "Super Express", Urszula Dudziak po raz pierwszy pojawiła się na scenie 63 lata temu. W tym czasie udało jej się wypracować swój niepowtarzalny sceniczny wizerunek i zyskać ogromną popularność. Dudziak nie tylko świetnie odnajduje się na scenie jako artystka, ale także jako mentor, co udowodniła zasiadając w fotelu jurora w "The Voice of Senior" i "The Voice of Poland". Niedawno artystka zaskoczyła wszystkich wyznaniem, że zamieszkała w oborze. O co chodzi?

Wakacyjne plany Urszuli Dudziak

Ostatnio, dużą część czasu Urszuli Dudziak zabierały występy w "The Voice Senior" i "The Voice of Poland", gdzie zasiadała w fotelu trenerki. Widać artystka zatęskniła za nieco innym rodzajem kontaktu z publicznością i porzuciła muzyczne show TVP, by wyruszyć w trasę koncertową. Jednak występy na scenie nie są jej jedyną ambicją.

Okazuje się, że artystka ma w planach także budowę centrum kultury. "Fakt" dotarł do informacji, że na kilku letnich koncertach Urszula Dudziak jest w stanie zarobić więcej niż zarobi jako trenerka w "The Voice". Zresztą latem, kiedy nagrywany będzie program, artystka będzie pochłonięta budową centrum kultury, które ma stanąć na działce obok jej rezydencji.

Urszula Dudziak mieszka w oborze?

Kilka lat temu Urszula Dudziak zdecydowała się wybudować dom. W trakcie prac nad domem marzeń artystka przebywała u przyjaciół w Emilianówce. W rozmowie z "Pomponikiem" zdradziła, że na podwórku jej przyjaciół stoi obora, w której postanowiła urządzić "pokój-studio". "Uwielbiam to miejsce do dziś" - wyznała szczerze.

Przerobienie tego miejsca na przyjazne dla siebie zajęło Urszuli Dudziak kilka tygodni. W swojej biografii "Wyśpiewam wam więcej..." artystka zdradziła, że uciekała tam ze swoim mężem, kiedy chcieli odpocząć od zgiełku miasta i poobcować z naturą.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Meghan Markle nagrywała księżną Kate z ukrycia? Do mediów trafiły porażające informacje! Jak zareaguje na to rodzina królewska? Poddani zaniepokojeni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielkie zmiany w życiu Kingi Dudy. Podjęła decyzję wspólnie ze swoim chłopakiem. O co chodzi

O tym się mówi: Nawet tysiąc złotych grzywny dla zapominalskich Polaków! Trzeba pamiętać o dopełnieniu ważnego obowiązku. Ministerstwo wyjaśnia nowe przepisy