Dorota Szelągowska nie może w ostatnim czasie narzekać na brak rozgłosu! Programy prowadzone przez gwiazdę nieustannie odnotowują rekordy oglądalności, a znana gwiazda zgromadziła także mnóstwo fanów na swoim instagramowym koncie.

Burzliwe życie miłosne

Nie da się jednak ukryć, że Dorota Szelągowska nie miała zbyt dużego szczęścia w miłości. Najpierw związana była z Pawłem Hartliebem i właśnie z tego związku doczekała się syna – Antoniego. Następnie wyszła za Adama Sztabę, a trzecim mężem Doroty Szelągowskiej był Michał Wawro, z którym to projektantka ma córeczkę Wandę. Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu.

W ostatnim czasie pojawiły się natomiast plotki, że Dorota Szelągowska pozostaje obecnie w szczęśliwym związku. Sama projektantka wymijająco potwierdziła te informacje podczas wywiadu u Kuby Wojewódzkiego, jednak do dziś nie zdradziła więcej szczegółów na ten temat.

Projektantka ma powody do świętowania!

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio na Instagramie Doroty Szelągowskiej pojawił się wpis, w którym to gwiazda przekazała, że urodziny obchodzi najważniejszy mężczyzną w jej życiu! Adam Sztaba skończył bowiem 20 lat!

- Zero oraz trzy. Tyle różni te zdjęcia. Na pierwszym mój Syn ma 2 lata, dziś kończy 20. Za to ja z pierwszego jestem o 3 lata starsza niż on dziś. Matematyka jest fajna tak jak rodzicielstwo, tylko chyba więcej w niej logiki. Kocham go najbardziej na świecie, jestem dumna na wciąż, czasem doprowadzona do szału, często zaskoczona i nie wiedziałam, że jeden człowiek może tak dopełnić wszystko i na zawsze. Bądź szczęśliwy we wszystkim, co robisz - podpisała zdjęcia gwiazda.