Dorota Gardias jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych, a zarazem najbardziej lubianych dziennikarek! Widzowie stacji TVN uwielbiają programy prowadzone przez gwiazdę.

Gwiazda nie ma łatwego życia

Znana gwiazda nie ma jednak łatwego życia. Sama opiekuje się bowiem swoją 8 – letnią córeczką. Co więcej od pewnego czasu Dorota Gardias poważnie choruje.

Jak podaje portal Jastrząb Post, już w ubiegłym roku gwiazda musiała zmagać się z koronawirusem, który spowodował spore wyniszczenie w jej organizmie. Niestety, okazuje się, że to nie koniec zdrowotnych problemów celebrytki.

Podczas jednej z wizyt lekarskich Dorota Gardias dowiedziała się, że choruje na nowotwór. Niedawno prezenterka udzieliła wywiadu w programie „Kobiecy Punkt Widzenia” i wyznała, jak przyjęła diagnozę i jak radzi sobie z chorobą.

Trzymamy kciuki!

- Zdrowie jest najważniejsze, więc jak się ma do tego jakaś mała blizna. Nawet gdyby zaistniała sytuacja, że pierś musiałaby być amputowana, to jak to się ma do kolejnych wspólnie spędzonych wakacji z Hanią w zdrowiu i spokoju? – wyznała podczas wywiadu.

W ostatniej rozmowie, jaką dziennikarze tygodnika „Świat i Ludzie” przeprowadzili z Dorotą Gardias, prezenterka wyznała, że obecnie jest już po zabiegu usunięcia piersi i teraz dochodzi do sprawności w domowym zaciszu. Miejmy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej!

Jak informował portal "Życie Polska": O TEJ TAJEMNICY ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIKT NIE WIEDZIAŁ! JEST COŚ CZEGO JEDEN Z NAJLEPSZYCH PIŁKARZY NA ŚWIECIE BEZWZGLĘDNIE NIE MÓGŁ ROBIĆ

Przypomnij sobie: NIEBYWAŁE WIEŚCI O ZNANEJ PREZENTERCE. DOROTA SZELĄGOWSKA PRZESZŁA KOLEJNY ROZWÓD, ALE W ŚRODOWISKU KIPI OD PLOTEK O ZMIANACH W JEJ ŻYCIU. O CO CHODZI

Portal "Życie Polska" pisał również: OLIWIA BIENIUK CAŁKIEM WZRUSZONA. NIE MOGŁA POJAWIĆ SIĘ W MIEJSCU SPOCZYNKU UKOCHANEJ MAMY. POSTANOWIŁA ODDAĆ JEJ HOŁD W WYJĄTKOWY SPOSÓB. CO ZROBIŁA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ANDRZEJ DUDA PRZESZEDŁ WIELKA PRZEMIANĘ. WIELE OSÓB ZASTANAWIA SIĘ, CO SIĘ STAŁO Z PREZYDENTEM. JEGO TWARZ WZBUDZIŁA SPORE ZAINTERESOWANIE MEDIÓW