Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie o Danielu Martyniuku było bardzo głośno! Niestety powodem tego rozgłosu przeważnie nie były sukcesy mężczyzny, a skandale i problemy!

Daniel Martyniuk przeszedł ogromną przemianę!

Jak przypomina portal Pomponik, niedawno Daniel Martyniuk kilkukrotnie gościł w sądzie. Głośno było także o nim z powodu nieodpowiedzialnych zachowań, a także ogromnego skandalu, który związany był z rozwodem syna znanego muzyka.

Po wielu problemach w sądzie, Daniel Martyniuk obiecywał, że naprawi swoje zachowanie. Na początku obietnice te nie były realizowane, jednak w ostatnim czasie mężczyzna faktycznie wziął się za siebie!

Na Instagramie Daniela Martyniuka pojawiają się zdjęcia z pracy na statku! Co więcej, syn Zenka Martyniuka ukończył także kilka kursów w gdyńskiej szkole morskiej, a jego marzeniem jest zostanie nawigatorem!

Gwiazdor jest zadowolony ze zmian jakie zaszły w życiu jego syna!

- Teraz jestem innym człowiekiem. Chcę wyjechać, wrócić do pracy marynarza na morzu – wyznał jakiś czas temu Daniel Martyniuk podczas rozmowy z dziennikarzami Faktu.

Co więcej, wszystko wskazuje na to, że poprawie uległy także relacje Daniela Martyniuka z jego byłą żoną, ostatnio w sieci pojawiło się nawet wspólne zdjęcie pary. Oboje przykładają dużą uwagę do wychowania córeczki Laury.

Z przemiany swojego syna zadowolony jest także jego ojciec – Zenon Martyniuk. Znany gwiazdor podczas wywiadu z dziennikarzami magazynu „Świat i Ludzie” zaznaczył, że mocno wierzy w to, że jego syn spełni wszystkie swoje marzenia i osiągnie zamierzone cele!