W ostatnim czasie w życiu Margaret zaszły poważne zmiany. Okazuje się jednak, że gwiazda wyobrażała sobie to wszystko zupełnie inaczej! Co takiego wydarzyło się w jej życiu?

Ogromna zmiana w życiu gwiazdy!

Jak przypomina portal Pomponik, Małgorzata Margaret Jamroży wystąpiła w 2009 roku w programie „Szansa na sukces”, gdzie wykonała piosenkę Moniki Brodki – „Znam Cię na pamięć”, a jej wykonanie spodobało się na tyle, że wystąpiła także na koncercie finałowym.

Niedługo potem, bo w 2012 roku gwiazda wystąpiła także na festiwalu TOPTrendy i nieustannie od tego czasu rozwija swoją karierę. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w naszym kraju. Jednak w ostatnim czasie Margaret zapragnęła żyć nieco inaczej!

Po drodze było sporo niedogodności!

Podczas wywiadu z „Oświeconymi Hedonistami” Margaret wyznała, że od pewnego czasu nie czuła już przyjemności z tworzenia muzyki. Postanowiła zatem odmienić swoje życie. Jak pamiętamy, gwiazda wzięła ślub podczas szamańskiej uroczystości, a potem podjęła decyzję o przeprowadzce do lasu!

Razem ze swoim ukochanym Margaret postanowiła zamieszkać w środku lasu. Okazuje się jednak, że po drodze napotkali wiele problemów, a największym z nich był fakt, że prąd do swojego domu mogą doprowadzić dopiero za dwa lata! Jak zaznaczyła gwiazda, podczas rozmowy z panią odpowiedzialną za dostawę energii nie mogła osiągnąć kompromisu! Finalnie para poradziła sobie zupełnie inaczej!

- Jakoś ten prąd dociągnęliśmy od jakiegoś sąsiada. Dużo było takich zdarzeń nieoczekiwanych – zaznaczyła Margaret.