Margaret od jakiegoś czasu otwarcie pokazuje, że nie dla niej blichtr i przepych wielkomiejskiego, celebryckiego życia. Artystka niegdyś świetnie odnajdowała się w show-biznesie, ale przeszła ogromną przemianę i teraz wydaje się nie do końca dobrze czuć w środku Warszawy, tam, gdzie są tłumy.

Znalazła jednak na to sposób. Postawiła na wyprowadzkę. Mieszka w nietuzinkowym miejscu – jej nowy dom znajduje się… w lesie! To niewielki domek holenderski. Choć zdawałoby się to świetnym rozwiązaniem, by pobyć blisko natury, piosenkarka ma problemy w związku ze swoim miejscem zamieszkania.

Margaret. Źródło: Youtube CGM.PL
Margaret. Źródło: Youtube CGM.PL

Margaret mieszka w lesie

Margaret ma jeszcze co prawda swoje mieszkanie w Warszawie, jednak sama postanowiła przenieść się 60 km od miasta. Budka na działce w środku lasu podoba jej się bardziej niż mieszkanie przy warszawskim placu Konstytucji.

Niestety, drewniany domek holenderski stwarza pewne problemy. Postawiona na ogrodzonej działce budka w środku lasu była spełnieniem marzeń wokalistki, ale teraz dostrzega minusy – podczas mrozów domek zamarzł i nie ma w nim wody.

Margaret. Źródło: Youtube Margaret
Margaret. Źródło: Youtube Margaret

Super Express cytuje wokalistkę, która opowiada, że do Biedronki ma 8 km. Prąd wprawdzie już jest, ale przez jakiś czas korzystali z agregatu. Teraz też nie jest najłatwiej – może zapomnieć o jednoczesnym włączeniu czajnika oraz żelazka.

Margaret najbardziej narzeka jednak na brak zasięgu oraz problemy z internetem, a półżartem mówi, że ze względu na brak kawiarni jeżdżą na stację benzynową, by napić się kawy.

Mimo to piosenkarka bardzo lubi swój nowy domek. Zaprezentowała go w teledysku „Reksiu”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARTA KACZYŃSKA ZASKOCZONA? JEJ CÓRKA POSTANOWIŁA UJAWNIĆ PRAWDĘ NA TEMAT RODZINY. SŁOWA NASTOLATKI W CHWILI SZCZEROŚCI SĄ NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

O tym się mówi w Polsce: KIEPSKIE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLSKICH OBYWATELI. RZĄD SZYKUJE NOWY PODATEK, KTÓRY MA DOTKNĄĆ POPULARNY SPRZĘT. WZROST CEN MOŻE BYĆ OGROMNY

O tym się mówi na świecie: JAK CZUJE SIĘ OBECNIE KSIĄŻĘ FILIP? HOSPITALIZACJA MĘŻA KRÓLOWEJ ELZBIETY II TRWA. INFORMACJE NA TEMAT STANU TEŚCIA PRZEKAZAŁA CAMILLA PARKER BOWLES

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ UJAWNIŁA POTĘŻNY BŁĄD ZWIĄZANY ZE SZCZEPIONKAMI! CZY GWIAZDA NIE ZOSTANIE ZASZCZEPIONA? ARTYSTKA UJAWNIA ABSURD SYTUACJI