Jak podaje portal Lelum, wczoraj był bardzo ważny dzień w życiu Tomasza Lisa. Znany dziennikarz zrobił coś, co jeszcze do niedawna wydawało się niemożliwe!

To wielki dzień w życiu dziennikarza!

Wczoraj na profilu Tomasza Lisa na Twitterze pojawiła się zadziwiająca informacja! Dziennikarz poinformował bowiem, że po raz pierwszy w swoim życiu przebiegł maraton biegowy! Jest to niebywałe osiągnięcie biorąc pod uwagę fakt, że dziennikarz Tomasz Lis przeszedł dwa udary!

– 6,5 roku po moim pierwszym udarze, przebiegłem swój pierwszy wielki maraton. Wygrałem Maraton w Londynie w kategorii 55+ trzy udary. Serio – po prostu skończyłem. Czas- ciut krócej niż wieczność. Prawdziwy maraton to były ostatnie 22 miesiące. Dziś był tylko finał - brzmiał wpis dziennikarza.

Ciężka praca i ogromna wiara dały niesamowity efekt!

Co więcej, Tomasz Lis zaznaczył, że prawie dwa lata temu usłyszał diagnozę, która wskazywała na to, że będzie przykuty do łóżka i nie będzie w stanie wsiąść nawet na wózek inwalidzki. Dziś los totalnie się odmienił, a wszystko to dzięki ciężkiej pracy Tomasza Lisa i ogromnemu zaangażowaniu jego bliskich.

Pod postem dziennikarza niemal natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze i gratulacje. Wśród nich znalazły się słowa wsparcia od Cezarego Kucharskiego czy Kamila Durczoka. Również fani są pod wrażeniem osiągnięć Tomasza Lisa!