Program „The Voice of Poland” od samego początku, kiedy tylko pojawił się na antenie, gromadzi przez ekranami tysiące Polaków. Jak się jednak okazuje, podczas sobotniej emisji show fani byli mocno zaskoczeni!

Telewizja Polska popełniła fatalną pomyłkę!

Jak informuje portal Plotek, na antenie TVP2 doszło do ogromnej pomyłki podczas realizacji programu! Jak się okazuje, fani show najpierw obejrzeli odcinek siódmy, potem ósmy, a następnie stacja ponownie wyemitowała odcinek siódmy! Co ciekawe, emisja odcinków nie została ani razu przerwana reklamami!

Czujni fani od razu zareagowali na tak rażący błąd realizatorów. W sieci zaczęły pojawiać się komentarze dotyczące wpadki TVP2.

- Halooo. Studioooo Powtarzacie odcinek – pisali internauci na oficjalnej stronie programu na Facebooku.

Fani byli zaskoczeni!

Co więcej, warto zaznaczyć, że podczas przesłuchań nie brakowało zaskoczeń! Ogromną aprobatę jurorów zdobył oczywiście Rafał Kozik. Wykonanie utworu Krzysztofa Krawczyka „Bo jesteś Ty” zachwyciło oceniających.

Mariusz oraz Monika wybrali drużynę Justyny Steczkowskiej, jednak wszyscy jurorzy zacięcie o nich walczyli! Nie da się bowiem ukryć, że oboje uczestników miało niesamowicie silne głosy, a ich wykonania były po prostu niesamowite!

Kto tym razem zostanie głosem Polski i wygra program „The Voice of Poland”? Tego dowiemy się już niebawem!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT