Niebywała radość w rodzinie Królikowskich! Zaledwie kilka tygodni temu Antoni Królikowski wziął ślub, a już w najbliższą sobotę na ślubnym kobiercu stanie Julia Królikowska!

Niesamowita wiadomość!

Jak podaje portal Pomponik, przez długi czas ślub Julii Królikowskiej był ukrywany przed mediami, a o jego terminie wiedzieli tylko najbliżsi. Jednak w przedostatnią niedzielę sierpnia zapowiedź o zbliżającym się ślubie 22 – letniej Julii Królikowskiej i o jedenaście lat starszego Jakuba Piotra Nowaka pojawiła się na stronie internetowej parafii św. Huberta w Zalesiu Górnym.

Nie da się ukryć, że wśród spekulacji mediów, a także sąsiadów Królikowskich, pojawiają się plotki o tym, że Julia Królikowska jest w ciąży! Czy to prawda?

- To nieprawda! Julka jest bardzo zakochana w Kubie, on też świata poza nią nie widzi. Uznali, że skoro się kochają, to nie mają co zwlekać ze sformalizowaniem swojego związku. I tak przecież już od jakiegoś czasu mieszkają razem – wyznała jedna z osób z bliskiego otoczenia rodziny.

To nie koniec nowin w rodzinie Królikowskich!

Julia Królikowska obecnie gra w Klanie, a dodatkowo studiuje także na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jej przyszły mąż jest natomiast sportowcem, a dokładnie lekkoatletą.

Media podają także, że już niebawem przed ołtarzem stanie kolejna pociecha Małgorzaty Ostrowskiej – Królikowskiej. Mowa tutaj o Janie Królikowskim, który postanowił wreszcie zalegalizować związek z Joanną Jarmołowicz. Para już jakiś czas temu została bowiem rodzicami.

Jak informował portal "Życie Polska": PRAWDA O IWONIE WIECZOREK JUŻ NIEBAWEM WYJDZIE NA JAW? JANUSZ SZOSTAK W SWOJEJ KSIĄŻCE WYJAWIŁ WSZYSTKIE FAKTY

Przypomnij sobie: CEZARY ŻAK MA JUŻ DOŚĆ? TAKIEGO WYZNANIA AKTORA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! POSZŁO O SERIAL "RANCZO"

Portal "Życie Polska" pisał również: TO BARDZO TRUDNY CZAS DLA JEDNEJ ZE ZNANYCH PIOSENKAREK! MAJA HYŻY PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI OSTATNIMI WYDARZENIAMI Z JEJ ŻYCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TA SPRAWA NIE PREJDZIE BEZ ECHA! MARTYNA WOJCIECHOWSKA ZAMIERZA UDAĆ SIĘ DO SĄDU. CO SIĘ STAŁO