Jak przypomina serwis Nowości, Joanna Opozda, która na co dzień mieszka w Warszawie pochodzi z Buska-Zdroju. Utalentowana i śliczna aktorka została niedawno żoną Antoniego Królikowskiego, a hucznym ślubie i weselu było głośno w mediach przez wiele tygodni. Niedawno okazało się również, że para aktorów już niedługo zostanie rodzicami. Joanna Opozda jest bowiem w pierwszej ciąży.

Aktorka, która stara się maksymalnie zachować prywatne życie dla siebie jest jednak bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na zdjęciach przez nią zamieszczanych możemy często zauważyć, jak wyglądają wnętrza jej mieszkania. Trzeba przyznać, że robią wrażenie.

Jak wyglądają mieszkania Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego? Para ma wysmakowany gust

Antoni Królikowski również dość często dzieli się z fanami chwilami ze swojego życia, a odkąd jest w związku z Joanna Opozdą w jego mediach społecznościowych pojawią się wiele zdjęć z ukochaną. Tuż po ślubie oboje umieścili w sieci fotografie z wesela, którymi zachwycało się wiele osób.

To, co łączy zakochanych to m.in. miłość do zwierząt. Joanna Opozda od lat walczy o prawa zwierząt i zwraca ogromną uwagę na to, gdy dzieje się im krzywda. Podobnie Antoni Królikowski - nie dziwi zatem, że oboje spędzają dużo czasu z ukochanymi psiakami.

Joanna Opozda stawia na klasykę, jeśli chodzi o wystrój mieszkania, ale widać, że lubi również ekstrawaganckie elementy. Na jej balkonie wrażenie robi dywan w iście tropikalny wzór i modny dziś podwieszany fotel.

W salonie aktorki króluje klasyka. Widać, że aktorka przepada za jasnymi wnętrzami, utrzymanymi w bieli, kremie i beżu. Dzięki temu przestrzeń mieszkania wydaje się większa i można poczuć się jak w domu!

Jak informował portal "Życie Polska": DZIENNIKARKA ZAJRZAŁA DO PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH DLA PIERWSZOKLASISTÓW. JEJ ODKRYCIE CAŁKIEM PORAZIŁO RODZICÓW UCZNIÓW. ZNALAZŁ SIĘ TAM DZIWNY WIERSZYK

Przypomnij sobie: NIEBYWAŁE INFORMACJE O KSIĘCIU WILLIAMIE TRAFIŁY DO MEDIÓW. CZY NASTĘPCA TRONU MA ZUPEŁNIE INNĄ TWARZ NIŻ OFICJALNA? DO SIECI TRAFIŁA KŁÓTNIA Z BRATEM

Portal "Życie Polska" pisał również: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS JEDNEGO Z LEGENDARNYCH POLSKICH LEKTORÓW! JEGO GŁOS ZOSTANIE Z NAMI NA ZAWSZE. MIAŁ 77 LAT

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SŁOWA MAGDY GESSLER O NIEZASZCZEPIONYCH WYWOŁAŁY WIELKIE PORUSZENIE W SHOW-BIZNESIE. EDYTA GÓRNIAK POSTANOWIŁA ZAREAGOWAĆ. JEJ WYPOWIEDŹ POWALA