Cała Polska doskonale pamięta sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek. Po raz ostatni młodą kobietę widziano w lipcu 2010 roku. Od tego czasu ślad po niej zaginął, a mimo trwających dochodzeń nie udało się ustalić okoliczności w jakich zaginęła.

Książka wyjawi prawdę?

Jak podaje portal Super Express, ostatnio zorganizowane zostało spotkanie premierowe książki Janusza Szostaka „Kto zabił Iwonę Wieczorek”. Jak przyznał sam autor, całą sprawą interesuje się od 2015 roku. Dodał także, że w 2013 roku napisał pierwszy artykuł na temat sprawy Iwony Wieczorek, jednak nie pisał go do końca samodzielnie, a dodatkowo podczas przygotowań do jego stworzenia nie doszło do dokładnej analizy całej sprawy.

Janusz Szostak zaznaczył jednak, że kiedy dostał się do akt sprawy, cała historia bardzo mocno go pochłonęła. W 2018 roku wydał swoją pierwszą książkę dotyczącą zaginięcia – „Co się stało z Iwoną Wieczorek?”.

Niejasne fakty?

Dziennikarz śledczy zaznaczył, że sprawa jest bardzo trudna przede wszystkim dlatego, że od samego początku policja nie przykładała się do poszukiwań. Monitoring został sprawdzony dopiero kilka dni po zaginięciu i uzyskano wtedy dostęp do tylko dwóch nagrań.

Janusz Szostak zaznaczył także, że nikt dokładnie nie zagłębiał się w akta, w których to znajduje się wiele cennych informacji. Sam dziennikarz po ich zgłębieniu we współpracy z „Fundacją na Tropie” zaczął szukać Iwony Wieczorek. Dziennikarz dodał, że podczas poszukiwań usłyszał też od matki zaginionej, że zarabia na jej córce.

- Kiedy mama Iwony Wieczorek zarzuciła mi, że robię na jej córce biznes, otworzyły mi się oczy. Szukałem wielu zaginionych i wcześniej nie było przypadku, żeby matka powiedziała, że nie życzy sobie szukania jej dziecka. "Ja sobie nie życzę... bo się boję"? Tak uważam – zaznaczył Janusz Szostak.

Dziennikarz dodał, że nowa książka „Kto zabił Iwonę Wieczorek?” opisuje wszystkie działania, które podjął, aby odnaleźć młodą kobietę. Co więcej, Janusz Szostak dodał, że jest przekonany iż wreszcie prawda wyjdzie na jaw i ktoś zabierze głos w całej sprawie i dokładnie opowie o wszystkim, co wydarzyło się w lipcu 2010 roku. Mężczyzna uważa natomiast, że za zabójstwo dziewczyny odpowiedzialny jest ktoś z jej bliskiego otoczenia.

Jak informował portal "Życie Polska": TO BARDZO TRUDNY CZAS DLA JEDNEJ ZE ZNANYCH PIOSENKAREK! MAJA HYŻY PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI OSTATNIMI WYDARZENIAMI Z JEJ ŻYCIA

Przypomnij sobie: SŁOWA MAGDY GESSLER O NIEZASZCZEPIONYCH WYWOŁAŁY WIELKIE PORUSZENIE W SHOW-BIZNESIE. EDYTA GÓRNIAK POSTANOWIŁA ZAREAGOWAĆ. JEJ WYPOWIEDŹ POWALA

Portal "Życie Polska" pisał również: CEZARY ŻAK MA JUŻ DOŚĆ? TAKIEGO WYZNANIA AKTORA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! POSZŁO O SERIAL "RANCZO"

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: FANI ZNANEGO POLSKIEGO PIŁKARZA PRZEŻYLI CHWILE GROZY! CZY ROBERT LEWANDOWSKI OPUŚCI REPREZENTACJE