Nie da się ukryć, że Martyna Wojciechowska to bardzo popularna i lubiana przez wiele osób kobieta. Co więcej, dla wielu ze swoich fanek i fanów jest niesamowitą inspiracją. Jednak okazuje się, że tym razem znana podróżniczka ma już dość!

Podróżniczka jest wściekła!

Martyna Wojciechowska bardzo często udziela się także w mediach społecznościowych, regularnie prowadzi bowiem swojego Instagrama, na którym relacjonuje to, jak wygląda jej codzienne życie, a także dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami.

Jak podaje portal Pomponik, Martyna Wojciechowska zamierza udać się do sądu, aby uzyskać odszkodowanie. Okazuje się bowiem, że wizerunek znanej podróżniczki został bezprawnie wykorzystany do promowania jednego z popularnych produktów mających służyć szybszemu odchudzaniu.

Koniec żartów!

Martyna Wojciechowska nie kryje oburzenia całą sytuacją i na swoim profilu na Instagramie opublikowała stosowne oświadczenie w całej sprawie!

- NIE. NIE. NIE. PO RAZ KOLEJNY STANOWCZO DEMENTUJĘ. W związku z reklamami pojawiającymi się regularnie na Facebooku oraz pseudo „wywiadem” zamieszczanym na kolejnych stronach internetowych, informuję: NIGDY NIE STOSOWAŁAM, NIE REKOMENDOWAŁAM I NIE REKOMENDUJĘ JAKIEGOKOLWIEK SPECYFIKU ODCHUDZAJĄCEGO – napisała podróżniczka na swoim profilu.

Co więcej, Martyna Wojciechowska w swoim oświadczeniu zaznaczyła, że cała sprawa została przekazana odpowiednim organom, które zajmą się sprawą wykorzystania twarzy znanej podróżniczki bez jej zgody. Jak można się tylko domyślać, osoby które tego dokonały będą mieć spore problemy!

Jak informował portal "Życie Polska": PRAWDA O IWONIE WIECZOREK JUŻ NIEBAWEM WYJDZIE NA JAW? JANUSZ SZOSTAK W SWOJEJ KSIĄŻCE WYJAWIŁ WSZYSTKIE FAKTY

Przypomnij sobie: CEZARY ŻAK MA JUŻ DOŚĆ? TAKIEGO WYZNANIA AKTORA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! POSZŁO O SERIAL "RANCZO"

Portal "Życie Polska" pisał również: TO BARDZO TRUDNY CZAS DLA JEDNEJ ZE ZNANYCH PIOSENKAREK! MAJA HYŻY PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI OSTATNIMI WYDARZENIAMI Z JEJ ŻYCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: FANI ZNANEGO POLSKIEGO PIŁKARZA PRZEŻYLI CHWILE GROZY! CZY ROBERT LEWANDOWSKI OPUŚCI REPREZENTACJE