Ciąża to dla większości kobiet bardzo szczęśliwy czas. Rodzice przygotowują się do przyjścia na świat swojego ukochanego dziecka. Całe życie kręci się dookoła przygotowań do porodu. Niestety, wiele kobiet doświadcza tragicznej sytuacji, jaką jest poronienie. To bez wątpienia jedno z najtrudniejszych wydarzeń w życiu młodej matki.

Trudne chwile w życiu gwiazdy!

Jak podaje portal Lelum, takiego przykrego doświadczenia doznała niestety Maja Hyży. Znana piosenkarka przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że doszło do poronienia jej ciąży.

Gwiazda przyznała, że powodem poronienia najprawdopodobniej był nieustanny stres oraz przykre doświadczenia, jakie towarzyszyły jej od pewnego czasu. Maja Hyży w swoim wpisie przypomniała także radość jakiej wspólnie z mężem doświadczyli, kiedy dowiedzieli się o ciąży!

Wszystko musi się ułożyć z pomocą najbliższych!

W swoim poście Maja Hyży skierowała słowa także do swojego nienarodzonego dziecka. Przyznała, że nie może pogodzić się z tym, że nie może go przytulić, a nadal kocha je całym swoim sercem.

Co więcej, gwiazda opisała także dokładnie sam moment poronienia i strach, jaki jej towarzyszył. Wyznała jednak, że nie zamierza się załamywać, ponieważ nadal ma rodzinę dla której chce żyć i wierzy, że razem uporają się z tym tragicznym wydarzeniem.

– Stres. Silne krwawienie. Karetka. Poronienie. Walcząc o swoich synów, straciłam Ciebie. Dziś wielki smutek. Łzy Nasze i dzieci. Rozpacz. Każdego dnia pracujemy nad tym, by udźwignąć ten ból – napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Jak informował portal "Życie Polska": DZIENNIKARKA ZAJRZAŁA DO PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH DLA PIERWSZOKLASISTÓW. JEJ ODKRYCIE CAŁKIEM PORAZIŁO RODZICÓW UCZNIÓW. ZNALAZŁ SIĘ TAM DZIWNY WIERSZYK

Przypomnij sobie: NIEBYWAŁE INFORMACJE O KSIĘCIU WILLIAMIE TRAFIŁY DO MEDIÓW. CZY NASTĘPCA TRONU MA ZUPEŁNIE INNĄ TWARZ NIŻ OFICJALNA? DO SIECI TRAFIŁA KŁÓTNIA Z BRATEM

Portal "Życie Polska" pisał również: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS JEDNEGO Z LEGENDARNYCH POLSKICH LEKTORÓW! JEGO GŁOS ZOSTANIE Z NAMI NA ZAWSZE. MIAŁ 77 LAT

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SŁOWA MAGDY GESSLER O NIEZASZCZEPIONYCH WYWOŁAŁY WIELKIE PORUSZENIE W SHOW-BIZNESIE. EDYTA GÓRNIAK POSTANOWIŁA ZAREAGOWAĆ. JEJ WYPOWIEDŹ POWALA