Gdyby znany muzyk był z nami, to właśnie wczoraj świętowałby swoje 75. urodziny. Niestety, nie możemy już świętować wspólnie z Krzysztofem Krawczykiem, jednak niektórzy postanowili mimo to uczcić święto muzyka.

Bardzo smutny dzień

Wiele osób nadal nie może pogodzić się z tym, że Krzysztofa Krawczyka nie ma już z nami. Wybitny muzyk zmarł w kwietniu, kilka dni po tym, kiedy zaczęło się wydawać, że stan jego zdrowia znacznie się poprawił.

Na pogrzebie muzyka pojawiły się setki osób, każdego dnia na cmentarzu w Grotnikach palą się znicze i składane są kwiaty. Pamięć o muzyku nie zniknie jeszcze przez długi czas. Co więcej, jak podaje portal Lelum, wczoraj odprawiona została msza święta w intencji Krzysztofa Krawczyka. Na nabożeństwie pojawili się oczywiście najbliżsi – wdowa Ewa Krawczyk, syn Krzysztof Krawczyk Junior, a także Andrzej Kosmala i Marian Lichtman.

W takich chwilach trudno powstrzymać łzy

Po mszy świętej bliscy zmarłego muzyka udali się na cmentarz w Grotnikach, aby złożyć kwiaty oraz znicze. Jako pierwszy na miejsce przybył syn Krzysztofa Krawczyka wraz ze swoim bliskim przyjacielem.

Na zdjęciach opublikowanych przez portal Fakt widać, jak bardzo syn muzyka nadal nie może pogodzić się ze stratą. Takie momenty wyciskają łzy z oczu nawet najtwardszych osób.

Warto także zaznaczyć, że z okazji urodzin Krzysztofa Krawczyka na miejsce jego spoczynku przybyli także wierni fani, którzy również zapalili znicze i złożyli kwiaty. Widać, jak wiele osób nadal pamięta o muzyku.

Zdjęcie dzięki uprzejmości portalu Fakt.pl
Zdjęcie dzięki uprzejmości portalu Fakt.pl

Jak informował portal "Życie Polska": PRAWDA O IWONIE WIECZOREK JUŻ NIEBAWEM WYJDZIE NA JAW? JANUSZ SZOSTAK W SWOJEJ KSIĄŻCE WYJAWIŁ WSZYSTKIE FAKTY

Przypomnij sobie: CEZARY ŻAK MA JUŻ DOŚĆ? TAKIEGO WYZNANIA AKTORA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! POSZŁO O SERIAL "RANCZO"

Portal "Życie Polska" pisał również: TO BARDZO TRUDNY CZAS DLA JEDNEJ ZE ZNANYCH PIOSENKAREK! MAJA HYŻY PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI OSTATNIMI WYDARZENIAMI Z JEJ ŻYCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TA SPRAWA NIE PREJDZIE BEZ ECHA! MARTYNA WOJCIECHOWSKA ZAMIERZA UDAĆ SIĘ DO SĄDU. CO SIĘ STAŁO