Informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka była ciosem nie tylko dla najbliższych artysty, ale i dla jego fanów. Muzyk zmarł 5 kwietnia, mimo że jeszcze kilka dni wcześniej wydawało się, że jego stan zdrowia uległ mocnej poprawie. Na grobie artysty, który znajduje się w Grotnikach koło Łodzi nieustannie płoną znicze i pojawiają się nowe kwiaty.

To bardzo trudny czas!

Nie da się jednak ukryć, że największą żałobę przeżywa Ewa Krawczyk. Kobieta mimo upływu czasu nadal nie może pogodzić się ze stratą swojego ukochanego męża. Razem spędzili bowiem 40 lat.

Pomocna nie jest także burza, jaka trwa w mediach od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Chodzi tutaj oczywiście o podział majątku pomiędzy żonę zmarłego artysty i jego syna – Krzysztofa Krawczyka Juniora. Wdowa i syn zmarłego muzyka dochodzą swoich praw w sądzie.

Tak ogromne emocje odbiły się w destrukcyjny sposób na Ewie Krawczyk. Kobieta podczas jednego z wywiadów przyznała, że musiała wesprzeć się farmakoterapią, aby pogodzić się z tym, co się wydarzyło.

Ewa Krawczyk nie ukrywa emocji

Chyba nie muszę tego mówić, bo wszyscy się domyślają… Biorę tabletki, mam wsparcie lekarzy, bez tego, bez tej pomocy, bym sobie nie poradziła. Byliśmy z Krzysztofem przez tyle lat razem… - zaznaczyła Ewa Krawczyk podczas wywiadu dla Super Expressu.

Podczas rozmowy Ewa Krawczyk zwróciła się także do wszystkich fanów, aby podziękować za to, w jaki sposób pielęgnują pamięć o Krzysztofie Krawczyku. Wyznała, że jest niezwykle poruszona gestami jakie doświadcza. Mowa tutaj między innymi o odsłonięciu muralu w Opolu, na którym przedstawiony jest wizerunek Krzysztofa Krawczyka czy też przekazaniu wdowie złotej strony gazety Super Express z wizerunkiem artysty.

Jak informował portal "Życie Polska": OBIETNICA MEGHAN MARKLE TO SŁOWA RZUCONE NA WIATR? KSIĘŻNA SUSSEX OKŁAMAŁA WSZYSTKICH. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: PRZEZ NIEWYBACZALNY BŁĄD LEKARZA DZIECKO PRZYSZŁO NA ŚWIAT Z WIELKĄ RANĄ NA TWARZY. RODZICE DOMAGAJĄ SIĘ POCIĄGNIĘCIA MEDYKÓW DO ODPOWIEDZIALNOŚCI

Portal "Życie Polska" pisał również: ŚLIMAKI TO ZMORA WIĘKSZOŚĆ OGRODNIKÓW I POSIADACZY DZIAŁEK! CZY ZAWSZE SĄ WYŁĄCZNIE SZKODNIKAMI? SĄ PROSTE SPOSOBY NA TO, BY SIĘ ICH TRWALE POZBYĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOBIETA PRZYPADKOWO ODNALAZŁA STARE WEJŚCIE DO PIWNICY W NOWYM DOMU. GDY DO NIEJ WESZŁA TO ZAMARŁA. PORAŻENI NAGRANIEM INTERNAUCI RADZĄ JEJ UCIEKAĆ