Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja, że popularna tancerka i gwiazda Telewizji Polskiej – Ida Nowakowska, a także jej mąż Jack Herndon zostali rodzicami! Na świat przyszedł ich synek, którego z utęsknieniem wyczekiwali. Jak zatem gwiazda radzi sobie z macierzyństwem i czy wszystko idzie po jej myśli?

Co gwiazda sądzi o macierzyństwie?

Jak podaje portal Pomponik, niedawno Ida Nowakowska poinformowała, że wraz z partnerem zamierzają ochrzcić swojego synka. Jak wyznała gwiazda, uroczystość będzie bardzo skromna i rodzinna. Chrzest ma być dla rodziny przede wszystkim przeżyciem duchowym.

Co więcej, podczas rozmowy z dziennikarzem portalu Pomponik, Damianem Glinką, Ida Nowakowska wyznała między innymi co sądzi o karmieniu dziecka piersią w miejscach publicznych.

Ida Nowakowska nie przejmuje się opinią innych

- Jako młoda kobieta i mama, jeszcze niedoświadczona, od razu wiedziałam, że chciałam, żeby to było dla mnie coś normalnego. Widziałam, jak inne kobiety to robią i dla mnie to zawsze było przepiękne. Nie wzbudzało we mnie niechęci, czy jakiegoś złego uczucia, wręcz odwrotnie, coś takiego ciepłego i pięknego. Jednak, gdy to już się dzieje, to czuje się taka zaniepokojona, czy powinnam – powiedziała gwiazda podczas rozmowy.

Warto także zaznaczyć, że Ida Nowakowska spotkała się z niezbyt miłymi komentarzami w swoim kierunku. Wiele osób uważa bowiem, że gwiazda zbyt wcześnie wróciła do pracy po porodzie. Jak jednak widać, tancerka nie przejmuje się opinią innych osób i robi to, co uważa za słuszne.