Małgorzata Świtała jest uwielbiania przez tysiące widzów w kraju! Prezenterka od dłuższego czasu prowadzi program „W rytmie dnia”. Okazuje się jednak, że kobieta musi udać się na przymusowe wolne!

Mało kto o tym wie!

Jak podaje portal Pomponik, już od początku lipca Małgorzata Świtała nie będzie prowadzić programu „W rytmie dnia”. Wszystko spowodowane jest faktem, że prezenterka musi odpocząć nieco od pracy. Jednak nie wszyscy wiedzą, co jest tego powodem.

Jak się bowiem okazuje, znana prezenterka jest obecnie w ósmym miesiącu ciąży! Niebawem może zatem dojść do rozwiązania, a więc praca w tym czasie nie jest wskazana. Tym bardziej, że prezenterka przeszła już w ciąży pewne komplikacje.

Życzymy wszystkiego dobrego!

- Tak jak w pierwszej ciąży, liczyłam się z nadmiarem kilogramów, ale życie miało dla mnie inny plan. Cukrzyca ciążowa i dieta z nią związana - więcej posiłków dziennie niż kiedykolwiek w życiu, bo 6 do 8 dziennie - sprawiły, że schudłam prawie 5 kg... – wyznała Małgorzata Świtała podczas wywiadu udzielonego dla Pomponika.

Warto także przypomnieć, że znana prezenterka jest już mamą. 21. lat temu na świat przyszła jej pierwsza córka – Julia. Czy w przypadku takiej różnicy wieku rodzeństwo będzie porozumiewać się bez większych problemów?