Nie da się ukryć, że śmierć Krzysztofa Krawczyka mocno wstrząsnęła całym krajem! Do dziś wiele osób nie może pogodzić się z tym, że znanego muzyka nie ma już z nami.

Syn muzyka odwiedził jego grób

Jak doskonale wiemy, Krzysztof Krawczyk spoczął na cmentarzu w Grotnikach, koło Łodzi. W tej miejscowości muzyk mieszkał wraz ze swoją żoną do swoich ostatnich dni. Od dnia jego pogrzebu do dziś, na grobie nieustannie pojawiają się kwiaty oraz znicze od wiernych fanów. Jak się okazuje, ostatnio grób znanego muzyka odwiedził także jego syn Krzysztof Krawczyk Junior.

Jak podaje portal Super Express, mężczyzna udał się na grób swojego ojca wraz ze swoja nową partnerką Kasią. Okazuje się jednak, że wizyta syna muzyka wzbudziła sporo kontrowersji, a wszystko to przez zdjęcia, które Krzysztof Krawczyk Junior opublikował w mediach społecznościowych.

Zachowanie Krzysztofa Krawczyka Juniora zostało mocno skomentowane

Internauci mocno skomentowali publikowanie zdjęć z cmentarza. Jak zaznaczają, wizyta na grobie ojca powinna mieć przede wszystkim charakter prywatny i być wewnętrznym przeżyciem, a nie jest wydarzeniem, które należy nagłaśniać w mediach społecznościowych.

- To jakieś niesamowite szopki. Ten pan syn powinien naprawdę puknać sie w czoło. W ogole ta cała rodzina jest pokręcona. Kto normalny pozuje do fotek nad grobem swego rodzica, krewnego? – napisał jeden z internautów.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy faktycznie Krzysztof Krawczyk Junior wykazał się brakiem taktu i szacunku do ojca?

Jak informował portal "Życie PL": POLSKA NOBLISTKA POKAZAŁA, JAK POLACY POTRAKTOWALI JEJ KSIĄŻKI! TAKIE ZACHOWANIE JEST NIEDOPUSZCZALNE! OLGA TOKARCZUK NIE KRYJE ZAŻENOWANIA

Przypomnij sobie: MEGHAN I HARRY PRZESTALI SIĘ ZE SOBĄ DOGADYWAĆ? CZARNE CHMURY NAD BYŁĄ PARĄ KSIĄŻĘCĄ? OCHRONIARZ SUSSEXÓW ZDRADZIŁ ICH WIELKĄ TAJEMNICĘ. CO ICH DZIELI

Portal "Życie PL" pisał również: WIELKA WPADKA W TVN24. TAKA SYTUACJA NIE POWINNA MIEĆ MIEJSCA! PREZENTERKA STACJI POPEŁNIŁA OGROMNY BŁĄD. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JOASIA CHODAKOWSKA ZNIKNIE Z „M JAK MIŁOŚĆ”? FANÓW BOHATERKI BARBARY KURDEJ-SZATAN ZAMUROWAŁO! WIADOMO, KTO JĄ ZASTĄPI. TAK WYGLĄDA KONIEC HISTORII