Jak doskonale wiemy, wczoraj reprezentacja Polski zagrała swój ostatni mecz podczas EURO 2020. Niestety, nie udało nam się wygrać ze Szwecją, co spowodowało, że nasi piłkarze wracają do domów, bez awansu z grupy.

Stres udzielił się wszystkim!

Nie da się jednak ukryć, że praktycznie do samego końca wszyscy mieliśmy nadzieję na to, że wywalczymy awans i zakwalifikujemy się do 1/8 finałów. Stres jaki towarzyszył kibicom przed meczem ze Szwecją najwyraźniej udzielił się także dziennikarzom, a szczególnie jednej z prezenterek stacji TVN24.

Jak podaje portal Jastrząb Post, podczas programu na żywo prezenterka stacji TVN24 wspomniała Franciszka Smudę, który to był trenerem naszej reprezentacji kiedy awansowaliśmy do EURO 2012. Okazuje się jednak, że prezenterka popełniła sporą wpadkę.

Taka wpadka nie powinna mieć miejsca!

- Dzisiaj sporo mówimy o trenerach, selekcjonerach o różnego rodzaju taktykach. Pamiętają panowie na pewno Franciszka Smudę. Był taki pan trener… - powiedziała dziennikarka w programie transmitowanym na żywo na antenie TVN24.

Na te słowa natychmiast zareagował jeden z gości mówiąc, że przecież Franciszek Smuda nadal jest. Na szczęście prezenterka w porę zreflektowała się o wpadce jaką popełniła i z klasą udało jej się wybrnąć z całej sytuacji.

- Były trener reprezentacji. Oczywiście, że jest, cały czas działa. Wiemy nawet, gdzie dzisiaj jest dokładnie, bo w Krakowie – zakończyła prezenterka.

Mimo, że prezenterka z klasą wybrnęła z całej sytuacji, to nie ma wątpliwości, że taka sytuacja nie powinna się w ogóle wydarzyć!

Jak informował portal "Życie PL": POLSKA NOBLISTKA POKAZAŁA, JAK POLACY POTRAKTOWALI JEJ KSIĄŻKI! TAKIE ZACHOWANIE JEST NIEDOPUSZCZALNE! OLGA TOKARCZUK NIE KRYJE ZAŻENOWANIA

Przypomnij sobie: MEGHAN I HARRY PRZESTALI SIĘ ZE SOBĄ DOGADYWAĆ? CZARNE CHMURY NAD BYŁĄ PARĄ KSIĄŻĘCĄ? OCHRONIARZ SUSSEXÓW ZDRADZIŁ ICH WIELKĄ TAJEMNICĘ. CO ICH DZIELI

Portal "Życie PL" pisał również: MINISTER ZDROWIA ZAPOWIEDZIAŁ DUŻĄ ZMIANĘ DLA POLAKÓW! CZY POTĘŻNĄ LICZBĘ PRZYCHODNI LEKARSKICH CZEKA UTRATA KONTRAKTU Z NFZ? CO DALEJ Z PACJENTAMI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JOASIA CHODAKOWSKA ZNIKNIE Z „M JAK MIŁOŚĆ”? FANÓW BOHATERKI BARBARY KURDEJ-SZATAN ZAMUROWAŁO! WIADOMO, KTO JĄ ZASTĄPI. TAK WYGLĄDA KONIEC HISTORII