Od kiedy tylko program „Rolnik szuka żony” pojawił się na antenie TVP cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów . Fani programu z uwagą śledzą losy bohaterów, nie tylko podczas kolejnych odcinków, ale i poza programem.

Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Jak podaje portal Pudelek, ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich widzów była ostatnia informacja na temat Seweryna Nowaka, który niebawem mocno odmieni swoje dotychczasowe życie!

Jak doskonale pamiętamy, Seweryn Nowak był bohaterem szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Podczas produkcji związał się z jedną z kobiet, jednak ich relacja nie przetrwała zbyt długo, bowiem oboje mieli nieco inne oczekiwania od życia.

Jednak okazuje się, że do Seweryna finalnie uśmiechnęło się szczęście! Mężczyzna poznał bowiem Magdę, z którą stworzył niezwykle owocną relację! Co więcej, Seweryn dwa miesiące temu oświadczył się swojej ukochanej!

Wszystko jest już zaplanowane!

Wiadomo już także, że para złoży małżeńską przysięgę w przyszłym roku! Jak się okazuje, zakochani dokładnie wiedzą kogo zaproszą na swój ślub, a także jak będzie wyglądać cała uroczystość oraz wesele!

- Robimy już listę gości, na pewno znajdą się tam nasi przyjaciele z "Rolnik szuka żony" i Marta Manowska. Przyznam, że tęsknię za tą ekipą, ten program naprawdę nas połączył – wyznał Seweryn podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Pomponik.

Dodatkowo wybrana została już także sala weselna. Okazuje się, że zabawa zostanie zorganizowana w stodole, która od razu przypadła do gustu Sewerynowi oraz Magdzie, a cała impreza będzie odbywać się w wiejskim stylu!

Jak informował portal "Życie": ŁUKASZ FABIAŃSKI NIE ZAGRA W NAJBLIŻSZYM MECZU? PŁYNĄ NIEPOKOJĄCE WIEŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ROBERT LEWANDOWSKI ZABRAŁ GŁOS PO KIEPSKIM MECZU ZE SŁOWACJĄ. JEGO SŁOWA NIE POZOSTAWIAJĄ ZŁUDZEŃ. NIE MAMY SZANS NA WYJŚCIE Z GRUPY? MOCNA WYPOWIEDŹ

Portal "Życie" pisał również: TO BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ DLA POLAKÓW! ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZYCH PRZEPROWADZIŁ JUŻ WALORYZACJĘ! ILE PIENIĘDZY ZYSKAMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DO SIECI TRAFIŁA PARODIA „WIADOMOŚCI”! DANUTA HOLECKA OBIEKTEM ŻARTU? WYKORZYSTANO ORYGINALNE CYTATY Z WYDAŃ SERWISU INFORMACYJNEGO TELEWIZJI POLSKIEJ