Niestety, nasz pierwszy mecz na EURO 2020 nie skończył się dla nas zbyt dobrze. Niestety, mamy dla polskich kibiców kolejną niezbyt dobrą wiadomość. Okazuje się bowiem, że drugi z naszych bramkarzy doznał poważnej kontuzji!

To bardzo zła wiadomość!

Jak podaje portal Interia, poważnego urazu doznał Łukasz Fabiański i z tego powodu nie jest on w stanie zagrać w zbliżającym się meczu z Hiszpanią.

- Łukasz Fabiański nabawił się kontuzji mięśniowej na rozgrzewce przedmeczowej w Petersburgu. Zresztą jej nie do kończył. Jest po badaniach rezonansem magnetycznym. Lekarz przewiduje pięć dni przerwy w treningach, przez co Łukasz nie będzie brany pod uwagę na mecz z Hiszpanią, mamy nadzieję, że będzie gotowy na starcie ze Szwecją – zaznaczył Jakub Kwiatkowski – rzecznik oraz menadżer reprezentacji Polski podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Interia.

Co dalej?

Jako pierwszy bramkarz w meczu z Hiszpanią miał być wystawiony Wojciech Szczęsny, jednak nie da się ukryć, że świadomość iż nie ma on swojego zastępcy wnosi nieco niepokoju do całej sytuacji.

Warto także zaznaczyć, że o motywację naszych piłkarzy przez kolejnym starciem na EURO dba zarówno trener Paulo Sousa, jak i pozostali członkowie sztabu. Jednym z jego członków jest Maciej Stolarczyk, który wiele już raz motywował drużyny po przegranych meczach i robił to z wielkim skutkiem.

Nie da się ukryć, że wszyscy w napięciu czekamy na to, co nasza reprezentacja pokaże w meczu z Hiszpanią! Będziemy trzymać kciuki!

Jak informował portal "Życie": DAGMARA KAŹMIERSKA ODCHODZI Z „KRÓLOWYCH ŻYCIA”! CO NA TO JEJ RAFAŁ GRABIAS? SŁOWA BYŁEGO GWIAZDORA SHOW ZMARTWIĄ FANÓW. POJAWIĄ SIĘ ZMIANY W OBSADZIE

Przypomnij sobie: ROBERT LEWANDOWSKI ZABRAŁ GŁOS PO KIEPSKIM MECZU ZE SŁOWACJĄ. JEGO SŁOWA NIE POZOSTAWIAJĄ ZŁUDZEŃ. NIE MAMY SZANS NA WYJŚCIE Z GRUPY? MOCNA WYPOWIEDŹ

Portal "Życie" pisał również: JAKA BĘDZIE POGODA W NAJBLIŻSZYM CZASIE? SYNOPTYCY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI W KWESTII PROGNOZY DŁUGOTERMINOWEJ. CZĘŚĆ POLAKÓW MA POWODY DO DUŻEJ RADOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DO SIECI TRAFIŁA PARODIA „WIADOMOŚCI”! DANUTA HOLECKA OBIEKTEM ŻARTU? WYKORZYSTANO ORYGINALNE CYTATY Z WYDAŃ SERWISU INFORMACYJNEGO TELEWIZJI POLSKIEJ