Jak informuje serwis „Super Express” do wielkiej tragedii doszło u Mikołaja Korola, uczestnika czwartej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Niestety, do mediów trafiły porażające informacje. Syn uczestnika popularnego programu TVP zmarł. Michał pozostawił dwie córeczki i ukochaną żonę. Jego nagła śmierć w wieku 47 lat zdruzgotała lokalnym mieszkańców.

Rodzina pogrążyła się w żałobie, a sam Mikołaj otrzymuje masę kondolencji i wyrazów współczucia. Szczegóły tej sytuacji są naprawdę smutne.

Nie żyje syn uczestnika programu „Rolnik szuka żony”. Sytuacja jest naprawdę powalająca. Mężczyzna miał tylko 47 lat

Wszyscy widzowie programu „Rolnik szuka żony” doskonale pamiętają Mikołaja Korola, właściciela winnicy z Mielnika niedaleko Siematycz. Ukochana żona Mikołaja zmarła nagle w 2014 roku na zator płucny. Chciał odbudować swoje życie prywatne, stąd wzięcie udziału w programie TVP. Wkrótce po programie Mikołaj ożenił się z młodszą o trzy dekady Martą, ekspedientką w butiku jego zmarłej żony.

Mikołaja spotkała kolejna wielka rodzinna tragedia. Zmarł jego ukochany syn, Michał.

„Z sercem pełnym smutku zawiadamiamy, że w dniu 28 maja 2021 roku zmarł w wieku 47 lat kochany Mąż, Tata, Syn, Brat, Zięć, Szwagier, Kuzyn i przyjaciel Michał Korol” – takie słowa znalazły się w nekrologu.

Syn Mikołaja był lokalnym działaczem społecznym i politycznym, świetnie znanym w regionie. Jego śmierć wstrząsnęła lokalną społecznością. Był wiceprzewodniczącym partii Nowa Demokracja TAK, a członkowie ugrupowania nie mogą uwierzyć w ten dramat.

Informacja o przyczynach zgonu Michała Korola nie została podana do wiadomości. Mężczyzna zostawił dwie córeczki z pierwszego małżeństwa i ukochaną drugą żonę. 12 czerwca o godzinie 9 rozpocznie się liturgia pogrzebowa w Cerkwi pw. Narodzenia NMP w Mielniku, po czym zmarły zostanie odprowadzony na cmentarz parafialny.

Mikołaj/Youtube @Rolnik szuka żony

Jak informował portal "Życie": DANIEL MARTYNIUK ZNÓW NA USTACH WSZYSTKICH! SYN KRÓLA DISCO POLO PRZYPOMNIAŁ O SOBIE MEDIOM. 31-LATEK POKAZAŁ NOWE ZDJĘCIA. AŻ TRUDNO GO ROZPOZNAĆ

Przypomnij sobie: DOSKONAŁA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW POPULARNEGO SERIALU „ZNIEWOLONA”! CZY JUŻ WKRÓTCE NA EKRANACH ZAGOŚCI TRZECI SEZON PRODUKCJI? NOWE ODCINKI MAJĄ ZADZIWIĆ

Portal "Życie" pisał również: PEWNA KOBIETA TO PRAWDZIWA REKORDZISTKA. W BARDZO MŁODYM WIEKU MA JUŻ 21 DZIECI I ZAPOWIADA, ZE TO NIE KONIEC! WIELU MYŚLI NAD TYM, JAK DO TEGO DOSZŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ŚLIMAKI TO ZMORA WIĘKSZOŚĆ OGRODNIKÓW I POSIADACZY DZIAŁEK! CZY ZAWSZE SĄ WYŁĄCZNIE SZKODNIKAMI? SĄ PROSTE SPOSOBY NA TO, BY SIĘ ICH TRWALE POZBYĆ