Program „Rolnik szuka żony” od samego początku zyskał ogromne grono widzów, którzy z uwagą śledzą losy bohaterów nie tylko podczas emisji programu, ale także bacznie obserwują ich prywatne życie, które nie jest pokazywane w odcinkach.

Zdjęcie wywołało poruszenie!

Jak informuje portal Plotek, jedna z byłych uczestniczek programu „Rolnik szuka żony” – Marta Paszkin, opublikowała na Instagramie zdjęcia, które zszokowały wiele osób. Niektórzy obserwatorzy Marty stwierdzili, że odnotowują takie symptomy także u siebie. O czym może to świadczyć?

- Bardzo nieprzyjemne uczucie – dodała Marta Paszkin na swoim Instagramie.

Na zdjęciu opublikowanym na profilu uczestniczki programu „Rolnik szuka żony” widzimy zdjęcie, na którym niektóre jej palce są blade.

Co to za choroba?

Jak się okazuje, tak objaw jest charakterystyczny dla zespołu Raynauda, czyli zaburzeniami naczynioworuchowymi. Do tej pory nie zostały poznane dokładne przyczyny takiego schorzenia, jednak jest ono niezwykle uciążliwe.

Jednym z charakterystycznych objawów jest właśnie blady kolor palców, dodatkowo pojawia się także drętwienie i bol. Co więcej, takie objawy mogą doprowadzić nawet do martwicy palców!

Co więcej, Marta Paszkin wyznała, że otrzymała wiadomości od wielu kobiet, które zwierzyły jej się, że również zmagają się z takimi problemami. Warto pamiętać, że jeśli zobaczymy u siebie takie objawy to natychmiast powinniśmy udać się do lekarza w celu diagnozy.

Jak informował portal "Życie": KOLEJNY POMYSŁ RZĄDU NA WSPARCIE DLA EMERYTÓW! SENIORZY MOGĄ OTRZYMAĆ SPORY DODATEK DO SWOJEGO BUDŻETU

Przypomnij sobie: TAJEMNICA ZAGINIĘCIA MADELEINE MCCANN NARESZCIE ZOSTANIE ROZWIANA? NAJNOWSZE USTALENIA PRZYPRAWIŁY WSZYSTKICH O GĘSIĄ SKÓRKĘ! RODZICE BARDZO PORUSZENI

Portal "Życie" pisał również: WARTO POŁOZYĆ MONETĘ DO ZAMRAŻALNIKA PRZED WYJAZDEM. BARDZO PROSTY SPOSÓB, A EFEKT ZACHWYCA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TAKIEGO SPOTKANIA NIE BYŁO OD LAT! CZY BYŁY PRZYDENT STANÓW ZJEDNOCZONYCH - BARACK OBAMA SKORZYSTA Z ZAPROSZENIA JAKIE OTRZYMAŁ