Jak doskonale wiemy, syn Krzysztofa Krawczyka nie ma zbyt łatwego życia. Mężczyzna zmaga się z padaczką, a dodatkowo jego stan materialny nie jest najlepszy. Obecnie Krzysztof Krawczyk Junior żyje bardzo biednie. Jego miesięczny dochód nie przekracza 1000 złotych. A obecnie mieszka w jednym pokoju u swojej rodziny.

Krzysztof Krawczyk Junior nie będzie mógł dalej koncertować?

Mężczyzna postanowił jednak nieco dorobić sobie do swojego budżetu. W tym celu koncertuje na ulicach Łodzi. Oczywiście, w jego repertuarze znajdują się przede wszystkim piosenki zmarłego ojca – Krzysztofa Krawczyka.

Jak jednak informuje portal Lelum, taka sytuacja nie przypadła do gustu Andrzejowi Kosmali – menadżerowi zmarłego muzyka. O całej sprawie na swoim Facebooku poinformował Marian Lichtman.

Jak zakończy się cała sprawa?

–Kosmalo! Padnij na kolana i przeproś syna Krzysztofa Krawczyka! Jak możesz domagać się zapłaty za to, że śpiewa piosenki swojego taty na ulicach Łodzi !!!??? – brzmi komentarz Lichtmana.

Co więcej, Marian Lichtman zwrócił także uwagę na fakt, że przed kilkoma laty Andrzej Kosmala podpisał z synem Krzysztofa Krawczyka umowę na nagranie płyty. Zdaniem Lichtmana warunki tej umowy były bardzo niesprawiedliwe.

Jak zatem zakończy się cała sprawa i czy faktycznie Krzysztof Krawczyk Junior nie będzie mógł dalej wykonywać utworów swojego ojca?

Jak informował portal "Życie": TAKIEGO SPOTKANIA NIE BYŁO OD LAT! CZY BYŁY PRZYDENT STANÓW ZJEDNOCZONYCH - BARACK OBAMA SKORZYSTA Z ZAPROSZENIA JAKIE OTRZYMAŁ

Przypomnij sobie: TAJEMNICA ZAGINIĘCIA MADELEINE MCCANN NARESZCIE ZOSTANIE ROZWIANA? NAJNOWSZE USTALENIA PRZYPRAWIŁY WSZYSTKICH O GĘSIĄ SKÓRKĘ! RODZICE BARDZO PORUSZENI

Portal "Życie" pisał również: CZY KTOŚ JESZCZE KOJARZY TĘ MŁODĄ AKTORKĘ? OLIVIA SIVELLI ZAGRAŁA W KLANIE. CO OBECNIE ROBI MŁODA AKTORKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNE ZMIANY, KTÓRE DOTKNĄ MILIONY POLAKÓW. NA POCZĄTKU 2022 ROKU POJAWIĄ SIĘ ISTOTNE NOWOŚCI W PRAWIE SPADKOWYM. NIE WSZYSCY BĘDĄ MOGLI DZIEDZICZYĆ