Krzysztof Krawczyk oraz Ewa Krawczyk przez wiele lat byli niemal nierozłączni. Teraz, gdy artysta odszedł z tego świata, wdowa po nim próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości, co nie jest łatwe.

Dodatkowym problemem jest fakt, że wciąż nie cichną echa po śmierci muzyka. 74-letni artysta zmarł dzień po Wielkanocy, a o jego śmierci w dalszym ciągu jest głośno.

Ewa Krawczyk ma cudowny głos

Krzysztof Krawczyk/ YouTube @79wiosna
Krzysztof Krawczyk/ YouTube @79wiosna

Krzysztof Krawczyk przez lata byli nierozłączni. W sieci pojawiło się właśnie nagranie, które wskazuje na to, że nawet na scenie Ewa Krawczyk towarzyszyła swojemu ukochanemu.

Zmarły Krzysztof Krawczyk mial za sobą kilka malzeństw. Muzyk doczekał się tylko jednego dziecka. Jego syn Krzysztof Junior był owocem związku z piosenkarką Haliną Żytkowiak. Krawczyk Junio odziedziczył po rodzicach zamiłowanie do muzyki.

Od kilku tygodni 47-letni Krzysztof Junior cieszy się ogromną popularnością wśród fanów Krzysztofa Krawczyka. Syn legendarnego muzyka stał się dla fanów muzyka namiastką Krzysztofa Krawczyka. Nagrania z występów Juniora stają się coraz popularniejsze. Internauci chcieliby, by syn poszedl w slady ojca. Pod nagraniami możemy poczytać komentarze świadczące o tym, że Junior odziedziczył talent po sławnych rodzicach.

Jak się okazuje Ewa Krawczyk również potrafi śpiewać. Do sieci trafiło archiwalne nagranie z ich wspólnego występu. Film, który bije rekordy popularności pochodzi z 1994 roku.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To przemówienie Donalda Trumpa przejdzie do historii. Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu i zabawnych przeróbek tej fotografii

Jak informował portal „Życie.news”: IMGW podało prognozę długoterminową na najbliższe miesiące letnie. Może być niebezpiecznie. Czego jeszcze trzeba się spodziewać

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Słowa Kate Middleton z okazji narodzin córki Meghan Markle zaskakują. Co powiedziała księżna i co z tego może wyniknąć

Sprawdź także ten artykuł: Mroczne sekrety i myśli to specjalność tych znaków zodiaku. Astrolodzy wskazują na kogo powinniśmy uważać i jakich znaków sygnałów wypatrywać