Szczęśliwe wydarzenia w życiu uczestników programów to bez wątpienia dla ich prowadzących wyjątkowe chwile. Szczególnie, kiedy sami przyłożyli rękę do ich szczęścia! Właśnie to spotkało ostatnio Martę Manowską - prowadzącą programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości".

Chociaż ślub w "Rolnik szuka żony" już nikogo nie dziwi, gdyż właśnie do tego prowadzić ma program, to "Sanatorium miłości" ma zupełnie inny cel - pokazanie seniorom, że wiek nie stanowi dla nich żadnego ograniczenia. Na planie show często zawiązują się nowe przyjaźnie, a nieraz i bliższe relacje - nigdy jeszcze w historii programu nie doszło jednak do ślubu... aż do teraz!

Dla Marty Manowskiej był to szczególny dzień. Kim są zakochani?

Marta Manowska stanęła... obok ślubnego kobierca

Jeden z uczestników drugiego sezonu "Sanatorium miłości", Adam, przez 27 lat był sołtysem, a także radnym oraz... strażakiem. Ostatnio pokazał światu swoją ukochaną. Jest nią młodsza od niego o pięć lat Marta.

Adam i Marta nie poznali się w programie - w "Sanatorium miłości" senior zabiegał o względy innej kobiety, Barbary, która niestety odrzuciła jego zaloty. Wyszło mu to jednak na dobre - w innym przypadku nie poznałby Marty, z którą teraz układa sobie nowe, pełne szczęścia życie!

"Kocham Martę. Jest dobrym człowiekiem i piękną kobietą, tworzy cudowny nastrój, wspaniale gotuje. Dobrze nam razem w każdym momencie, więc postanowiliśmy nie marnować ani minuty w tych czasach zarazy i pobrać się jak najszybciej. Kto wie, ile życia nam jeszcze zostało... Wkrótce zamieszkamy razem, zostawimy dawne smutki i zaczniemy nowe, lepsze życie" - wyznał uczestnik programu w rozmowie z "Pomponikiem".

I stało się - w sobotę 5 czerwca, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wolbromiu, Adam i Marta pobrali się. Następnie udali się na wesele do Chełma, na którym pojawiła się... sama prowadząca programu, Marta Manowska!

fot. Instagram
fot. Instagram

Było to dla prezenterki niezwykle emocjonalne wydarzenie - z pewnością czuła ona, że bezpośrednio przyczyniła się do szczęścia, jakie spotkało seniora. Swoimi emocjami podzieliła się na Instagramie, publikując zdjęcie młodej pary okraszone wzruszającym opisem.

Nigdy nie jest za późno na miłość!

Zobacz także: Prowadzący "Mam Talent!" wbija szpilę prezydentowi. Parodia słynnego wywiadu Andrzeja Dudy rozbawiła internautów do łez. O co chodzi

Może cię zainteresować: Monika Richardson po raz kolejny w objęciach miłości. Kim jest nowy ukochany dziennikarki? Pierwsza romantyczna podróż pary

Pisaliśmy również o: Laura Łącz przeżyła trudne chwile. Jej dom odwiedził nieproszony gość. "Teraz pilnuję, by zawsze włączać alarm"