Nie da się ukryć, że w naszym kraju od długiego czasu trwa polityczna wojna. Politycy z różnych ugrupowań przepychają się między sobą i nie mogą dojść do porozumienia. Okazuje się jednak, że niektórych, pomimo skrajnie odległych od siebie poglądów, łączy coś o wiele bardziej ważnego niż polityka!

Bardzo ważny aspekt!

Jak doskonale wiemy, ostatnio partia Prawo i Sprawiedliwość znajduje się na świeczniku i nieustannie pojawia się coraz więcej komentarzy, które w mocnych słowach opisują to, co dzieje się w rządzie. Okazuje się jednak, że nie samą polityką żyją rządzący i w ich życiu istnieją jeszcze inne, bardzo ważne dla nich aspekty.

Portal Super Express przekazał ostatnio, że jest pewien aspekt, który łączy polityków o nawet tak odległych poglądach jak Jarosław Kaczyński i Lech Wałęsa. Okazuje się, że chodzi tutaj o religię, która dla obu panów jest niezmiernie ważnym elementem ich życia.

Spodziewaliście się tego?

Warto tutaj zaznaczyć, że 17 lutego w Kościele katolickim rozpoczął się Wielki Post, który obaj politycy bardzo mocno przeżywają. Co więcej, były prezydent Lech Wałęsa jest już po przyjęciu drugiej dawki szczepionki, a więc może bez problemu uczestniczyć w kościelnych nabożeństwach, które w tym okresie są dla niego niezmiernie ważne.

- Do kościoła chodzę co niedzielę. Ale jestem na tym świecie już zmęczony, tęsknię do tego drugiego. Czuję się już trochę lepiej niż jeszcze kilka dni temu, ale jeszcze nie tak, jak się czułem przed szczepionką. Czuję się taki przymulony, mam złudzenie, że się zaraz przewrócę i chodzę, jak marynarz po statku – wyznał Lech Wałęsa podczas wywiadu, którego udzielił dziennikarzom Super Expressu.

Screen z Facebooka Lecha Wałęsy
Screen z Facebooka Lecha Wałęsy

Jak informował portal "Życie PL": MAMY POWODY DO DUMY! NIESAMOWICIE PORUSZAJĄCE SCENY Z UDZIAŁEM NASZEGO SKOCZKA. PIOTR ŻYŁA ŚWIĘTUJE SWÓJ SUKCES

Przypomnij sobie: PANDEMIA KORONAWIRUSA NIE ODPUSZCZA! PROFESOR HORBAN NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO TEGO, ŻE NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI

Portal "Życie PL" pisał również: DONALD TUSK W BARDZO OSTRYCH SŁOWACH. POLITYK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH. O CO POSZŁO

Pisaliśmy również o: ZNANY MUZYK ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA! WAKACYJNE ZDJĘCIE SŁAWOMIRA WPRAWIŁO FANÓW W OSŁUPIENIE. CO SIĘ STAŁO