Odkąd Krzysztof Jackowski regularnie prowadzi swoje audycje na portalu YouTube, nieustannie dzieli się ze swoimi widzami wizjami, jakich doświadcza. Niejednokrotnie już wizjoner przestrzegał przez tym, co ma wydarzyć się w przyszłości. Jak jednak wiemy, wiele z jego wizji na szczęście się nie sprawdziło. Jak będzie tym razem i co takiego powiedział Jackowski?

Na co muszą przygotować się mieszkańcy Katowic?

Jak informuje portal Super Express, Jackowski zabrał głos na temat tego, jak będzie wyglądać 2021 roku w Katowicach. Jak się okazuje, wizjoner nie ma najlepszych wiadomości dla mieszkańców tego miasta.

Krzysztof Jackowski zapowiedział bowiem, że Katowice zostaną podzielone, jednak nie wie co będzie tego powodem.

- Nie chodzi o granice po środku. Podzielone miasto. Dwie struktury rządziły tym miastem. Dziwna rzecz mi się kojarzy. Katowice będą rozsprzedawane. Będzie można zaobserwować, to niepokojące, że obcy kapitał zbyt dużo będzie przejmował rzeczy w Katowicach – zaznaczył wizjoner.

Jackowski przewidział jedną z tragedii

Co więcej, wizjoner z Człuchowa zaznaczył także, że w 2005 roku dokładnie przewidział co wydarzy się na Śląsku rok później. Jak zaznacza, w 2005 roku miał bowiem wizję, w której widział jak wiele osób zginęło w skutek zawalenia się ogromnej metalowej hali.

Doskonale pamiętamy tragedię z 2006 roku, kiedy to w Katowicach podczas wystawy gołębiarskiej, pod naporem śniegu zawalił się dach hali. Jak wyznaje wizjoner, dostał wtedy wiele telefonów, w których ludzie mówili mu, że sprawdziła się jego wizja.

Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jak informował portal "Życie PL": ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACH

Przypomnij sobie: ALEKSANDER DOBA PRZEŻYŁ RYZYKOWNĄ PRZYGODĘ NA MORZU. WALKĘ Z POTĘŻNYM ŻYWIOŁEM OPISAŁ W PORYWAJĄCEJ KSIĄŻCE. OPOWIEŚĆ BURZY KREW W ŻYŁACH

Portal "Życie PL" pisał również: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

Pisaliśmy również o: BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW! WALORYZACJA OBEJMIE WIELE DODATKÓW, A ŚWIADCZENIA ZNACZĄCO PÓJDĄ W GÓRĘ