Jasnowidz z Człuchowa prowadzi kanał w serwisie YouTube, na którym często prowadzi transmisje na żywo. Odpowiada wówczas na pytania, a także dzieli się swoimi przeczuciami odnośnie najbliższej przyszłości.

Nowa przepowiednia dotyczy Morawieckiego

Krzysztof Jackowski poinformował, że szef polskiego rządu będzie miał wkrótce problemy. Podczas audycji powiedział, że Mateusz Morawiecki wkrótce straci swoje stanowisko.

Jasnowidz wykorzystał metodę skupiania się na człowieku ze zdjęcia. Używając fotografii premiera, Jackowski wyczuł, że przy Morawieckim znajdują się dwaj mężczyźni spoza rządu, którzy pilnują tego, co robi polityk.

„W pewnym momencie, nie wykluczam, że jeszcze w tym roku. Premier zostanie wymieniony. Stanie się to z dwóch względów: mam takie odczucie, że kiedy te ostre decyzje, które premier podejmuje i będzie podejmował, spowoduje, że wielu ludzi nie będzie za dobrze nastawiona.” – mówił Jackowski.

Nowym szefem rządu ma zostać ktoś mało znany. Później może to doprowadzić do rozpadu koalicji, a nawet oddania przez Prawo i Sprawiedliwość władzy.

Jasnowidz Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Jasnowidz Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Co jeszcze przepowiedział Jackowski?

Krzysztof Jackowski oznajmił też, że lato 2021 będzie jeszcze bardziej negatywne niż poprzednie. Sytuacja w Polsce i na świecie związana z pandemią koronawirusa ma się niestety pogorszyć.

To też może cię zainteresować: Nowy raport nie pozostawia złudzeń. To trzecia fala koronawirusa. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia przekazał przygnębiające wieści

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebywale zaskakująca sytuacja dla byłego prezydenta USA. Tak zareagowały tłumy ludzi na przybycie Donalda Trumpa

O tym się mówi: Historyczny sukces podróży kosmicznych. Łazik wylądował bezpiecznie na Marsie. Są już pierwsze fotografie z planety. Co wiadomo o misji

Portal „Życie.pl” pisał również o: Fusy z herbaty mają wyjątkowe właściwości. Warto wiedzieć jak je użytecznie wykorzystać i w domu, i dla urody