Jak przypomina portal o2, temat ojca Jarosława i śp. Lecha Kaczyńskich nie był poruszany w mediach zbyt często. Do tej pory wiadomo było tylko, że zmarł on w 2005 roku, a jego ciało spoczęło na Starych Powązkach. Dużo więcej przez lata mówiło się tylko o matce polityków – Jadwidze Kaczyńskiej.

O Rajmundzie Kaczyńskim nie jest wiadomo zbyt wiele!

Jak się okazuje, ostatnio wyszło na jaw nieco tajemnic z życia rodziny Kaczyńskich. Jak się okazuje Rajmund Kaczyński był również mocno zaangażowany w politykę, bowiem w 2001 roku sam Bronisław Komorowski awansował Rajmunda Kaczyńskiego na stopień porucznika.

Co więcej, jak podają źródła, Rajmund Kaczyński był także uczestnikiem Powstania Warszawskiego oraz nauczycielem na Politechnice Warszawskiej. Z wykształcenia natomiast był inżynierem.

Jadwiga Kaczyńska nieustannie chwaliła swojego męża

Magazyn „Newsweek” powołując się na relacje bliskich przyjaciółek Jadwigi Kaczyńskiej opisał, jak wyglądał i jak zachowywał się Rajmund Kaczyński. Jak się okazuje, według śp. mamy Jarosława Kaczyńskiego, jej mąż był chodzącym ideałem!

- Jadwiga sugerowała nam, że nie był to ten rycerz na białym koniu, na którego czekała całe życie, ale raczej przypadkowe małżeństwo. (...) W tej rodzinie zawsze więcej mówiło się o siostrze Jadzi, Marii i o jej mężu, czyli wujku Stanisławie Miedzy-Tomaszewskim, niż o Rajmundzie – cytuje wypowiedzi przyjaciółek Jadwigi Kaczyńskiej magazyn „Newsweek”.

Podobno Rajmund Kaczyński nie był zbyt ciepłym człowiekiem i niezbyt chętnie nawiązywał relacje międzyludzkie. Przeważnie wolał trzymać się na uboczu.

Jadwiga i Rajmund Kaczyńscy z synami / YouTube:  Whistleblower News
Jadwiga i Rajmund Kaczyńscy z synami / YouTube: Whistleblower News

Jak informował portal "Życie PL": W TYM ROKU MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O RODZINNEJ WIELKANOCY? KIEDY POZNAMY, JAKIE PLANY MA RZĄD, CO DO NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT

Przypomnij sobie: RZĄD WPROWADZA ZAKAZ NOSZENIA PRZYŁBIC. TO NIE WSZYSTKO, RADA MEDYCZNA PRZYJRZY SIĘ MASECZKOM I WYDA REKOMENDACJĘ OBOWIĄZKOWYCH PRODUCENTÓW

Portal "Życie PL" pisał również: MARTA KACZYŃSKA POSTANOWIŁA PRZESTRZEC POLAKÓW. PRAWNICZKA W SWOJEJ OSTATNIEJ WYPOWIEDZI NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH

Pisaliśmy również o: W INTERNECIE POJAWIŁO SIĘ ZDJĘCIE PREZYDENTA, KTÓREGO DO TEJ PORY NIKT NIE WIDZIAŁ! INTERNAUCI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAK WYGLĄDAŁ ANDRZEJ DUDA