Marta Kaczyńska na co dzień zajmuje się trójką swoich dzieci, co wymaga od niej ogromnego wysiłku, bowiem jej partner mieszka jeszcze w Warszawie, gdzie prowadzi swój biznes, dlatego pomaga Marcie tylko w weekendy.

Marta Kaczyńska poruszyła ważny temat!

Jak jednak widać, Marta Kaczyńska świetnie radzi sobie z łączeniem obowiązków domowych i zawodowych. Znana prawniczka pisze bowiem felietony dla tygodnika „Sieci”, w których niejednokrotnie porusza bardzo ważne kwestie. Tak było i tym razem.

Jak informuje portal Super Express, ostatni tekst Marty Kaczyńskiej dotyczył przede wszystkim wsparcia udzielanego domom kultury. Prawniczka jest zdania, że ich funkcjonowanie jest bardzo ważny dla rozwoju edukacji kulturalnej w naszym kraju.

Co więcej, w swoim tekście Marta Kaczyńska odważyła się także podjąć bardzo ważny temat, który jak się okazuje, mocno ją niepokoi.

Młode pokolenie zapomni o ważnych wartościach?

- Globalizacja i kryzys wartości mocno uderzają w tradycyjną tożsamość, powodują zanikanie kultury narodowej, osłabienie znaczenia kultur lokalnych – zaznaczyła Marta Kaczyńska w swoim tekście.

Prawniczka zaznaczyła także, że obecne najmłodsze pokolenie już niebawem może zapomnieć o takich pojęciach jak „korzenie kulturowe” czy też „ojczyzna”, a wszystko to będzie właśnie efektem globalizacji. Kaczyńska obawia się, że wszystkie osiągnięcia naszej kultury odejdą w niepamięć, a nikt z młodych ludzi nie będzie już pielęgnował naszej tradycji.

Czy też jesteście takiego zdania? I czy uważacie, że już niebawem w młodym społeczeństwie nie będzie funkcjonować pojęcie tradycji?

Jak informował portal "Życie PL": W TYM ROKU MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O RODZINNEJ WIELKANOCY? KIEDY POZNAMY, JAKIE PLANY MA RZĄD, CO DO NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT

Przypomnij sobie: WYSZŁA ZA MĄŻ, CHOĆ KOCHAŁA INNEGO? GŁĘBOKO ZASTANAWIAJĄCE NAGRANIE ZE ŚLUBU TRAFIŁO DO SIECI, CO WCIĄŻ MOŻE ŁĄCZYĆ PANNĘ MŁODĄ I JEJ DAWNĄ MIŁOŚĆ

Portal "Życie PL" pisał również: ZENEK MARTYNIUK WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ O SWOIM ZWIĄZKU! CZY ZNANY PIOSENKARZ DAWAŁ SWOJEJ ŻONIE POWODY DO ZAZDROŚCI

Pisaliśmy również o: JEDNA Z BOHATEREK PROGRAMU "SANATORIUM MIŁOŚCI" NIE POKŁADA ZBYT DUŻYCH NADZIEI NA ZNALEZIENIE PARTNERA? CO HALINA MYŚLI O KANDYDATACH