Nie da się ukryć, że branie udział w programach, które są emitowane „na żywo” jest nie lada wyzwaniem. Niejednokrotnie dziennikarze popełniają różnorodne wpadki, co mogliśmy także zauważyć wczoraj podczas emisji programu „Dzień Dobry TVN”.

Tego widzowie się nie spodziewali!

Jak informuje portal Pikio, wczoraj prowadzącymi odcinek popularnego śniadaniowego programu „Dzień Dobry TVN” była Dorota Wellman i Marcin Prokop. Nikt z widzów nie spodziewał się jednak, co wydarzy się w programie.

Jak się okazało, Marcin Prokop był pewny, że ma wyłączony mikrofon, jednak ktoś z realizatorów zapomniał tego zrobić. Cała Polska usłyszała, co takiego powiedział Marcin Prokop!

- Chłopaki, włączcie klimatyzację – poprosił prowadzący i właśnie wtedy zorientował się, że jego mikrofon nadal jest włączony, a jego prośbę usłyszała nie tylko ekipa, ale i widzowie!

Marcin Prokop obrócił wszystko w żart!

Jak jednak wiemy, zarówno Marcin Prokop, jak i Dorota Wellman słyną z ogromnego poczucia humoru oraz dystansu do siebie. Dziennikarz natychmiast zatem obrócił całą wpadkę w żart!

- Dobra, teraz włączcie tę klimatyzację – ponowił z uśmiechem swoją prośbę Marcin Prokop i zapowiedział kolejnego gościa.

Jak w jednym z wywiadów zaznaczał Marcin Prokop, poczucie humoru niejednokrotnie pozwala mu wyjść z opresji, jednak jak przyznał, czasem zdarzają się sytuacje, że tylko on śmieje się ze swoich żartów!

Jak informował portal "Życie PL": W TYM ROKU MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O RODZINNEJ WIELKANOCY? KIEDY POZNAMY, JAKIE PLANY MA RZĄD, CO DO NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT

Przypomnij sobie: WYSZŁA ZA MĄŻ, CHOĆ KOCHAŁA INNEGO? GŁĘBOKO ZASTANAWIAJĄCE NAGRANIE ZE ŚLUBU TRAFIŁO DO SIECI, CO WCIĄŻ MOŻE ŁĄCZYĆ PANNĘ MŁODĄ I JEJ DAWNĄ MIŁOŚĆ

Portal "Życie PL" pisał również: MARTA KACZYŃSKA POSTANOWIŁA PRZESTRZEC POLAKÓW. PRAWNICZKA W SWOJEJ OSTATNIEJ WYPOWIEDZI NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH

Pisaliśmy również o: JEDNA Z BOHATEREK PROGRAMU "SANATORIUM MIŁOŚCI" NIE POKŁADA ZBYT DUŻYCH NADZIEI NA ZNALEZIENIE PARTNERA? CO HALINA MYŚLI O KANDYDATACH