Prezydent Andrzej Duda niemal błyskawicznie skorzystał z poluzowanych obostrzeń i wybrał się do Wisły na narty. Okazuje się, że jego postawa nie spodobała się innym politykom.

Donald Tusk skomentował zachowanie Andrzeja Dudy

Od kilku dni pasjonaci sportów zimowych znów mogą cieszyć się otwartymi stokami. Nie wiadomo jednak, jak długo jeszcze będzie można z nich korzystać. Z tego powodu fani zimy szybko ruszyli na narty.

Do turystów w Beskidach dołączył również prezydent Polski, Andrzej Duda, który jest znanym miłośnikiem narciarstwa.

Prezydent Andrzej Duda/YouTube @TVN24
Prezydent Andrzej Duda/YouTube @TVN24

W Wiśle Andrzej Duda pojawił się w środę. Zdecydował się na państwowy ośrodek Cieńków. Prezydenta na stoku przyłapały kamery TVN-u, kiedy czekał w kolejce do wyciągu.

Co Donald Tusk sądzi o wyjeździe prezydenta na narty?

W sieci pojawiły się uszczypliwe komentarze w stronę prezydenta Andrzeja Dudy. Wiele osób twierdzi, że jako głowa państwa, polityk powinien dawać dobry przykład i nie korzystać ze stoków narciarskich w czasie pandemii.

Wśród krytykujących prezydenta znalazł się również były przewodniczący Rady Europejskiej, Donald Tusk. Polityk dodał na Twitterze uszczypliwy komentarz w stronę Andrzeja Dudy.

Prezydent Andrzej Duda, Donald Tusk. Źródło: youtube.com
Prezydent Andrzej Duda, Donald Tusk. Źródło: youtube.com
Prezydent Andrzej Duda, Donald Tusk. Źródło: youtube.com

Donald Tusk napisał żartobliwie, że pan prezydent zapewne szukał na stoku potrzebnych maseczek i respiratorów. Ponadto uszczypliwie pochwalił sportowe zamiłowanie głowy państwa.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE