Jak doskonale wiemy, stan zdrowia Bogumiły Wander w ostatnim czasie bardzo się pogorszył. Znana spikerka choruje na chorobę Alzheimera i została z tego powodu umieszczona w specjalistycznym ośrodku, który znajduje się pod Warszawą. Jej mąż nieustannie przyjeżdża do ośrodka i bardzo przeżywa to, co dzieje się z jego ukochaną żoną.

Bardzo trudna choroba!

Jak informuje portal Lelum, przez pewien czas Krzysztof Baranowski nie mógł odwiedzać swojej żony, bowiem odwiedziny w ośrodku zostały wstrzymane ze względu na pandemię koronawirusa. Jednak, gdy tylko ponownie było to możliwe natychmiast pojechał odwiedzić kobietę.

Niestety, Bogumiła Wander nie rozpoznaje już swojego męża, co bardzo martwi mężczyznę. Jak twierdzi, jest w stanie oddać wszystko, żeby tylko kobieta znów mogła go poznać.

Mężczyzna chciałby, żeby żona znów go poznała

– Właśnie widziałem się z żoną. Nagle przed świętami kierownictwo ośrodka poluzowało obostrzenia i mogłem się z nią zobaczyć. Muszę stwierdzić, że jest w bardzo dobrej formie fizycznej, co od razu podkreślam. Natomiast umysłowo… To już inny świat, nad czym boleję, ale nie mam wpływu – wyznał Krzysztof Baranowski w rozmowie z dziennikarzami portalu „Plejada”.

Co więcej, małżeństwo przez pewien czas borykało się z problemami finansowymi. Finalnie jednak udało im się sprzedać dom, a obecnie żeglarz mieszka w mieszkaniu, które jak twierdzi jest dla niego idealne. Mimo wszystko jak sam twierdzi, bardzo tęskni za swoją żoną.

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski / YouTube:  GOSSIP TV
Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski / YouTube: GOSSIP TV

Jak informował portal "Życie PL": POLACY UWIELBIALI AKTORA W ROLI Z "CZTERDZIESTOLATKA". TA ROLA STAŁA SIĘ DLA NIEGO PRAWDZIWYM PRZEKLEŃSTWEM. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: TAJEMNICZE ZJAWISKO SPĘDZA NAUKOWCOM SEN Z POWIEK. CO JEST PRZYCZYNĄ POWSTAWANIA NIECODZIENNYCH DZIUR

Portal "Życie PL" pisał również: JEDNAK ZMIANA PLANÓW! NIE MAMY CO LICZYĆ, NA POLUZOWANIE OBOSTRZEŃ W NAJBLIŻSZYCH DNIACH. JAKIE BĘDĄ KOLEJNE KROKI RZĄDU

Pisaliśmy również o: MACIEJ ORŁOŚ POSTANOWIŁ WRESZCIE ZREALIZOWAĆ SWOJE PLANY, O KTÓRYCH MYŚLAŁ OD DAWNA? JAK OBECNIE WYGLĄDA ŻYCIE ZNANEGO DZIENNIKARZA