Jak podaje portal Pomponik, Jak Frycz rozstał się ze swoją żoną i zostawił ją samą z dziećmi. Okazuje się, że przez lata miały one żal do swojego ojca. Głos na temat ich relacji postanowiła zabrać Olga Frycz, która była 12 – letnią dziewczyną, kiedy ojciec postanowił zostawić rodzinę.

Jan Frycz porzucił rodzinę

Jak wyznała Olga, swojego ojca nie widywała zbyt często. Co więcej, uważała, że to właśnie sam Jan Frycz przyczynił się do tego, że młoda kobieta nie dostała się do szkoły teatralnej, bowiem aktor uważał, że nie jest to prac dla kobiety.

Co więcej, Olga Frycz wspomniała, że wiele w swoim życiu zawdzięcza ukochanej mamie, która robiła co tylko mogła, aby zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze życie.

Jak wyznała aktorka, nie rozmawiała ze swoim ojcem przez osiem lat! Jednak po tym czasie, Jan Frycz zrozumiał swoje błędy i starał się odbudować relację z córką. Największy przełom nastąpił jednak, kiedy Olga Frycz urodziła córeczkę.

Kobieta nie zamierza oceniać swojego ojca

- Zakochany jest w Helenie, choć to jego czwarta wnuczka. Podobni są do siebie, bo jak się urodziła, była łysa jak mój tato w serialu "Ślepnąc od świateł" – mówiła w jednym z wywiadów Olga Frycz.

Jak zaznacza kobieta, nie zamierza ona obecnie oceniać swojego ojca, bowiem każdy podejmuje takie wybory, jakie uważa za słuszne i wszyscy popełniamy błędy. Olga Frycz cieszy się jednak, że po latach udało jej się odbudować więź ze swoim ojcem.

Obecnie Jan Frycz jest związany z prawniczką Małgorzatą. Kobieta jest jego trzecią żoną i jak twierdzi aktor, to właśnie z nią zaznał pełni szczęścia. Jak uważa mężczyzna, dziś już wie, że czas spędzony w gronie rodziny to najcenniejszy czas w życiu.

Jak informował portal "Życie PL": NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI? NIE JEST WYKLUCZONE, ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE DOTRZE DO NAS TRZECIA FALA PANDEMII

Przypomnij sobie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ

Pisaliśmy również o: AGNIESZKA SUCHORA ZAMIEŚCIŁA WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. ŻONA KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ